خانه » گوناگون » مورینیو: در لیگ برتر، رئال مادریدی در کار نیست

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

مورینیو: در لیگ برتر، رئال مادریدی در کار نیست

مجموعه : گوناگون

طرفداری: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد، به دنبال شکست ۲-۱ تیمش برابر رئال مادرید در سوپر جام اروپا، از نمایش خوب تیمش قدردانی کرد.

به گزارش تارنمای یوفا، آقای خاص در نشست خبری پس از بازی خود گفت:

در باب نمایش تیمش:

از عملکرد تیم از خیلی جنبه ها، رضایت دارم. در لیگ برتر رئال مادریدی در کار نیست. هر چند که تیم های سطح بالایی با قدرت متفاوتی در آنجا حاضر هستند. خط میانی رئال مادرید، نمونه مشابهی ندارد. مودریچ، تونی کروس، ایسکو، کاسمیرو؛ هیچ کدام از این ها، نسخه مشابهی ندارند. در نیمه دوم راهی پیدا کردیم که حریف را در تنگنا قرار دهد و به نحوی بازی کردیم که آن ها دوست نداشتند. از واکنش مان خشنودم زیرا پس از ۲-۰ نتیجه، ما موقعیت بسیار خوبی داشتیم و پس از ۲-۱ شدن حساب کار، مارکوس رشفورد بود که با دروازه بان حریف تک به تک شد و در ادامه تا ثانیه آخر جنگیدیم و انجام چنین کاری، عالی است.

درباره نمانیا ماتیچ:

او واقعا خوب بازی کرد. وقتی حریف توپ را در دست داشت، کار خط میانی ما خیلی سخت بود ولی در لحظه های خوب ما، او بسیار خوب بود و به ویژه در لحظه هایی از نیمه دوم که سوار بر بازی بودیم، او همان کسی بود که می خواستیم: کسی که توپ را به شکل عادی به گردش در آورد و تیم را در حالت تعادل قرار دهد و از عقب بازیسازی کند. او بازیکنی با تجربه و دارای توانمندی های بالا است.

در مورد روملو لوکاکو:

بازی کردن برابر تیمی که مالکیت توپ را در دست دارد، سخت است. او تلاشش را کرد. این درست است که او یک موقعیت دروازه خالی را از دست داد ولی در نهایت موفق به گلزنی شد و با دو مدافع میانی حریف، به خوبی جنگید. از نحوه جا افتادن او در گروهی شگفت انگیز، واقعا راضی هستم.

در مورد اهدای مدالش به یک طرفدار:

گاهی حتی وقتی قهرمان می شوم، مدال هایم را نگه نمی دارم؛ حالا تصور کنید که شکست خورده باشم. آن کودک حالا در ابرها سیر می کند. او بچه ای بود که لباس منچستریونایتد را بر تن داشت؛ نمی دانم که او از کجا آمد.

گرت بیل بازی کرد؛ پس او می ماند؟

این گونه فکر می کنم. تصورم این است که آن باشگاه (رئال مادرید) مشخصا او را می خواهد، مربی اش او را می خواهد او نیز خواستار بودن در آن باشگاه است. بازی تمام است، حتی قبل از این که آغاز شود هم مشخص بود ولی حالا دیگر همه می دانند که او قرار است بماند.

درباره آمادگی برای شروع لیگ برتر

بله، ما شایسته این هستیم که فردا را استراحت کرده و از پنجشنبه کار را از سر بگیریم. با تمام توان به سراغ این بازی ها خواهیم رفت و از همین رو خوشحالم که سرمربی چنین بازیکنانی هستم. چندی پیش به آن ها گفتم که در طول دوران حرفه ای بلند خود، تا به حال تیمی نداشته ام که به اندازه این تیم، آن ها را دوست داشته باشم. از حضور کنار این بازیکنان خوشحالم و می خواهم با آن ها در تمامی عرصه ها بجنگم و پس به استقبال یکشنبه می رویم. اولدترافورد منتظر ماست و تصورم این است که اولدترافورد دلیلی برای پشتیبانی از ما دارد.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 18 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران