خانه » گوناگون » ورزشکاران مشهوری که به قتل متهم شدند!

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

ورزشکاران مشهوری که به قتل متهم شدند!

مجموعه : گوناگون
وب‌سایت ورزش سه: در دنیای ورزش بسیار ستاره‌هایی بوده و هستند که با اتهامات بزرگی از جمله اتهام به قتل مواجه شده‌اند. لئوناردو دسوازو، بازیکن جدید برزیلی الاهلی عربستان که قرار است ۳۱ مرداد مقابل نماینده ایران بازی کند نیز یکی از همین بازیکنان است که اتهام قتل غیر عمد حاصل از زیر گرفتن یک زن برزیلی را به دوش می‌کشد. اما او نه اولین و نه آخرین ورزشکاری خواهد بود که با چنین اتهام سنگینی مواجه شده و می‌شوند.
مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل 
اسکار پیستوریوس

دونده دوی سرعت اهل آفریقای جنوبی که به سریع‌ترین انسان بدون پا معروف است. او قهرمان دوی سرعت معلولان جهان و پارالمپیک است. او در سال ۲۰۱۳ به اتهام شلیک به نامزدش و قتل او دستگیر و محاکمه شد اما در نهایت با تلاش بسیار به جرم قتل غیر عمد به ۵ سال زندان محکوم شد.

 مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل

او. جی سیمپسون

بازیکن سرشناس فوتبال آمریکایی و هنرپیشه هالیوود در سال ۱۹۹۴ به اتهام قتل همسرش و یک مرد دیگر دستگیر اما در دادگاهی که لقب «محاکمه قرن» را گرفت، تبرئه شد. سیمپسون البته در سال ۲۰۰۸ به جرم سرقت مسلحانه بار دیگر به دادگاه رفت و به ۳۳ سال زندان و با آزادی مشروط محکوم شد.

 مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل

روبین کارتر

بوکسور حرفه‌ای میان‌وزن و عضو تالار مشاهیر بوکس نیویورک در سال ۱۹۶۶ به اتهام قتل سه سفیدپوست به بیست سال زندان محکوم شد. او در سال ۱۹۸۵ و در حالی که بسیاری دادگاه‌های محاکمه‌کننده او را نژادپرستانه می‌دانستند، از زندان آزاد شد. باب دیلن، هنرمند بزرگ موسیقی زندگی این بوکسور را در یکی از ترانه‌هایش سرود.

 مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل

برونو سوازا

دروازه‌بان برزیلی و عضو تیم‌های کورینتیانس و فلامینگو در سال ۲۰۱۰ به اتهام قتل نامزدش دستگیر و محاکمه شد. او به این متهم شد که اجزای بدن نامزدش را به سگ‌ها خورانده است. محاکمه برونو و اخبار پرونده او تا مدت‌ها از پر توجه‌‌ترین اخبار در برزیل بود و مسایلی چون ارتباط باندهای تبهکاری و فوتبال را مطرح کرد.

 مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل

رائه کاروت

بازیکن فوتبال آمریکایی و یکی از ستاره‌های NFL به دلیل قتل نامزد باردارش به زندان رفت. او در سال ۱۹۹۹ به پلیس خبر داد که فردی ناشناس به نامزد باردار او شلیک کرده است اما دادگاه خود او را به اتهام این قتل مجرم دانست و بعد از مدتی توسط پلیس دستگیر شد و به زندان رفت.

 مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل (عکس ها ناقص)

گاوین گرانت

بازیکن تیم انگلیسی فوتبال میلوال که در سال ۲۰۰۷ به اتهام قتل به ۲۵ سال زندان محکوم شد. او به اتهام قتلی که در سال ۲۰۰۴ بر سر مواد مخدر رخ داده بود، متهم شد و به زندان رفت.

مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل (عکس ها ناقص) 

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 19 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران