خانه » گوناگون » ونگر: هیچ پیشنهادی را برای سانچس قبول نمی‌کنیم

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

ونگر: هیچ پیشنهادی را برای سانچس قبول نمی‌کنیم

مجموعه : گوناگون

خبرگزاری فارس: آرسنال جمعه شب در چارچوب اولین بازی لیگ جزیره، میزبان لسترسیتی است. به همین ساعتی پیش آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد.

وی در خصوص بازی‌های پیش فصل اظهار داشت: ما خود را برای رقابت در لیگ بسیار آماده کردیم و از انگیزه بالایی برخورداریم. به نظرم آمادگی خوبی داشتیم و همه بازیکنانم ده‌ها دقیقه به میدان رفتند. اکنون تنها از این آماده‌سازی به کسب امتیاز فکر می‌کنم.

مربی آرسنال برای دیدار مقابل لسترسیتی به ذکر مصدومان تیم پرداخت و گفت: ما تعدادی بازیکن داریم که حضور آنها در بازی جمعه نامعلوم نیست مثل اوزیل، رمزی و مرته‌ساکر که حتی مقابل چلسی در سوپرکاپ بازی نکردند. اما مصطفی به احتمال زیاد می‌رسد.

ونگر در خصوص الکسیس نیز خاطر نشان کرد: سانچس نیز در دسترس نخواهد بود، زیرا یک درد در شکم خود احساس کرد و نمی‌دانم چقدر طول می‌کشد. به نظرم به بازی دوم لیگ مقابل استوک نیز نمی رسد.

مدت‌هاست قبل از انتقال نیمار به سن‌ژرمن از الکسیس که جایگاه نامشخصی در آرسنال دارد به عنوان یکی از اهداف این باشگاه پاریسی مطرح می‌شود.

مربی توپچی‌های لندنی افزود: من با ناصرالخلیفی، رئیس باشگاه سن‌ژرمن خیلی وقت است که صحبت نکرده‌ام زیرا او تماما در این مدت سرش با انتقال نیمار شلوغ بوده است. ولی اگر شما روزنامه‌های فرانسه را بخوانید خواهید فهمید که پاری‌سن‌ژرمن به دنبال ام‌باپه بوده و از خرید الکسیس دست کشیده است.

وی تصریح کرد: نمی‌توانم بگویم که پیشنهاد دیگری دارد یا خیر، اما ما هیچ مذاکره‌ای در خصوص فروش سانچس نخواهیم داشت.

ونگر در رابطه با انتقال عجیب ۲۲۲ میلیون یوریویی نیمار نیز گفت: این پول دست به دست می‌چرخد. الان بارسلونا شاید با این پول به سراغ لیگ جزیره بیاید. کسی چه می‌داند؟ ولی پول تنها یک عدد بوده و تعداد بازیکنان با کیفیت افزایش نمی‌یابد.

وی در رابطه با دیگر ستاره ناراضی خود که پیشنهادی از چلسی دارد گفت: به نظرم چمبرلن چند صحنه بد در دوران بازیگری اش داشته و چند باری با مصدومیت‌های کوچک آسیب دیده است. سال پیش ثبات بیشتری داشت و به نظرم با استعداد بالایی که دارد رشد خواهد کرد.

مربی آرسنال در خصوص ماندن دیوید اسپینا نیز تصریح کرد:‌ بله، راضی کردن او ساده نبود. رقابتش با پیتر چک آزاد بوده و برنده ابدا مشخص نیست. گرچه ما در رقابت‌های زیادی شرکت می‌کنیم و بازی‌های زیادی پیش روی ماست.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 10 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران