خانه » گوناگون » کوتینیو قرار نیست نیمار باشد

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

کوتینیو قرار نیست نیمار باشد

مجموعه : گوناگون

آی اسپورت: این روزها می‎گویند بارسلونا قرار است فلیپه کوتینیو را از بارسلونا بخرد و برای این کار حاضر شده پول زیادی هم به باشگاه انگلیسی بپردازد. به نظرم خوب است که هواداران بارسلونا در جریان باشند که قرار نیست یک نیمار دیگر به تیم شان بیاید، اما او بازیکن خوبی است که توانسته خودش را در لیورپول ثابت کند و توانایی‎هایش را نشان دهد.

اما تجربه نشان داده این که کوتینیو ارزش پولی که برایش می‏پردازند را دارد یا نه فقط زمانی مشخص می‎شود که برای مدتی در نیوکمپ بازی کند و بعد مشخص می‎‏شود که توانسته پاسخ اعتماد مربی و باشگاه که برایش چنین مبلغی را پرداختند، داده باشد یا نه.

لازم نیست بازیکنی که خریده می‏شود حتما بازیکن بزرگی باشد تا با آن برای حریفان خط و نشان بکشیم، بلکه مهم است بتواند با بازیکنان دیگر هماهنگ شود تا باعث پیشرفت بازی تیم و آن بازیکنان شود، یا این که بتواند باعث پیشرفت بازیکنانی شود که از آکادمی باشگاه به تیم اصلی راه پیدا کردند. این یعنی باید باعث افزایش قدرت تیم شود.

در نهایت به نظر من مهم‎ترین نکته این است که بارسلونا موضوع نیمار را فراموش کند و به جای آن تمرکزش را بگذارد روی خرید بازیکن و تقویت ترکیب. این تیم باید فصل آینده با تیم‎های بزرگ و آماده رقابت کند و مهم است که بعد از مدتی ناکامی و البته درخشش رقیب دیرینه، رئال مادرید، بتواند دوباره به روزهای اوج بازگشته و قهرمانی کسب کند.

رسیدن به این هدف فقط با حضور کوتینیو میسر نمی‏شود که باشگاه بخواهد تمرکزش را روی خرید این بازیکن، آن هم با قیمت بالا بگذارد. درست است که خرید بازیکن اهمیت ویژه‎ای دارد، اما برنامه‏ریزی برای داشتن فصلی موفق و تمرین برای رسیدن به بهترین شرایط آمادگی هم از لازمه‎های رسیدن به موفقیت و به دست آوردن توان رقابت با بزرگان است.

سزار منوتی

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 14 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران