خانه » گوناگون » دستگیری ۱۶۶۰ متجاوز مرزی در خراسان رضوی

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

دستگیری ۱۶۶۰ متجاوز مرزی در خراسان رضوی

مجموعه : گوناگون

خبرگزاری فارس: ماشاألله جان‌نثار عصر امروز در نشست خبری در خصوص آمار چهار ماهه این فرماندهی اظهار کرد: خراسان‌رضوی در هنگ مرزی تایباد ۳۰۰‌ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان و ۵۳۰ کیلومتر مرز مشترک با ترکمنستان دارد.

وی افزود: از ابتدای امسال مرزبانان موفق شده‌اند ۱۶۵۰ کیلوگرم مواد مخدری را که قاچاقچیان قصد داشتند با شگردهای مختلف وارد کشور کنند را کشف نمایند که درصد قابل توجهی از آن تریاک بوده است، این میزان کشفیات مواد‌مخدر به نسبت مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۰۰‌ درصد افزایش داشته است.

فرمانده مرزبانی خراسان‌رضوی افزود: مرزبانان هوشیار خراسان‌رضوی از ابتدای امسال تا‌کنون موفق شده‌اند از ورود غیرقانونی ۱۶۶۰ متجاوز مرزی جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد: طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران این عمل جرم محسوب می‌شود و مجرمان با برخوردهای سختی مواجه خواهند شد.

جان‌نثار با اشاره به تعامل خوب دادگستری‌های شهرستان‌های تربت‌جام، تایباد و خواف با مرزبانی خراسان‌رضوی بیان کرد: امروز احکام مجرمان دستگیر شده در مرزها به صورت دقیق و سریع صادر می‌شود.

وی در خصوص قاچاق کالا خاطرنشان کرد: البسه بیشترین کالایی است که به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود و پس از آن لوازم بهداشتی و آرایشی است که مبدا ارسال بیشتر این کالاها کشور افغانستان است.

فرمانده مرزبانی خراسان‌رضوی از انجام ۱۶۰ ملاقات مرزی خبر داد و اضافه کرد: گاهی در تبادل میان‌ مرز‌نشینان ایرانی و دیگر کشورها مشکلاتی پیش می‌آید که برای پیشگیری از مشکلات مرزی این ملاقات‌ها انجام می‌شود.

وی مهمترین مشکل مرزبانی خراسان‌رضوی را تامین منابع مالی دانست و بیان کرد: اگر منابع تامین شود می‌توانیم تجهیزات‌مان را به روز کنیم و حراست و مراقبت بیشتری از مرزها داشته باشیم.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 14 بازدید | توسط: python
برچسب ها: ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران