خانه » گوناگون » تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما

مجموعه : گوناگون

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما 

بانوان اول کشور آمریکا در دو دوره متفاوت را مورد قیاس قرار میدهیم آن هم از نظر تیپ و استایل که میتواند خواندنی و دیدنی باشد. ملانیا ترامپ و میشل اوباما بانوهای اول ایالات امریکا میباشند که از حرف ها و رفتارهایشان گرفته تا لباسی که به تن میکنند, زیر ذره بین اند.

 

اخیرا لباسهای لاکچری که ملانیا ترامپ به تن می‌کند ازدحام آفریده و نقدهای منفی زیادی به او شده هست. منتقدان حتی بارها شیوه لباس پوشیدن وی را با میشل اوباما سنجش کرده اند.

 

از این جهت ما نیز بر آن شدیم تا در این مقاله پوشش این دو زن نیرومند دنیا را با هم سنجش کنیم تا بدانیم که ملانیا ترامپ واقعا در لباس پوشیدن زیاده روی میکند یا که این نقدها شایعاتی بیش نیست.در ادامه چند نوع پوشش ملانیا ترامپ و میشل اوباما راکه در موقعیت هایی نمونه قرار داشته اند, با هم سنجش کرده ایم.

 

کنوانسیون های سیاسی

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباماملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ در کنوانسیون ملی جمهوری خواه لباسی از برند “Roksanda” با قیمت ۲۱۹۰ دلار و کفش های “Christian Louboutin” به قیمت ۶۷۵ دلار به تن داشت. لباس او درست ۱ ساعت پس از سخنرانی اش با قیمتی بسیار بالا به فروش رسید.

 

میشل اوباما

لباسی که میشل اوباما در همین مراسم به تن داشت شامل پیراهنی از برند Christian Siriano به قیمت ۹۹۵ دلار و کفشی به قیمت ۶۷۵ دلار از برند ” Jimmy Choo” بود.

 

دیدار با رهبران خارجی

ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ در دیدار با سران گروه هفت, لباسی گرانقیمت از برند “دولچه و گابانا” به تن کرد که تیتر شمار زیادی از روزنامه ها شد. این لباس ازدحام برانگیز ارزش ۵۱۵۰۰ دلاری دارد.

 

بر زمینه آمارها متوسط درآمد هر خانواده آمریکایی در سال ۲۰۱۵ مقداری بیش از ۵۵ هزار و ۷۰۰ دلار آمریکاست و کت رنگی بانوی اول کشور آمریکا تنها ۴ هزار دلار ارزان تر از درآمد متوسط یک سال خانواده های آمریکایی هست. اضافه بر آن, کیف دستی او نیز از همان برند بود که ۱۶۳۰ دلار می ارزید.

 

این اولین باری نیست که ملانیا ترامپ, بانوی اول کشور آمریکا لباسی از برند دولچه و گابانا به تن میکند. حتی طراح لباس او نیز از ترامپ پشتیبانی کرده و تصویر هایی از وی را با آن کت پرشکوه, در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده هست.

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما

میشل اوباما

میشل اوباما نیز در همان مراسم با لباسی که به تن کرد, تیتر شمار زیادی از روزنامه ها و مجلات شد اما نه به دلیل پرشکوه بودن لباسش, بلکه تنها برای سادگی آن. لباس او از برند ” J. Crew” انتخاب شده بود که قیمتی حدود ۴۷۴ دلار داشت. در واقع کت او ۲۹۸ دلار, تاپ ۱۸ دلار و دامن اش ۱۵۸ دلار می ارزید.

 

موسسات خیره

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما

ملانیا ترامپ

گزارش ها حاکی از آن هست که صندل های “Rene Caovilla” که ملانیا ترامپ در مراسم موسسات خیریه به پا کرده بود, به تنهایی ۱۱۵۰ دلار می ارزید. شلوار و پیراهن او نیز ۲۲۵ دلار قیمت داشت که برای یک مراسم ساده بسیار گرانقیمت و لاکچری بود.

 

میشل اوباما

کفش های اسپورتی که میشل اوباما در مراسم خیره به پا کرده بود, از برند ” Lanvin” و ارزشی حدود ۵۴۰ دلار داشت. او کتی ” J. Crew” به قیمت ۱۸۸ دلار را نیز با آن ست کرده بود که در نهایت سادگی می درخشید.

 

قصر سفید

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما

ملانیا ترامپ

زمانی که ملانیا ترامپ به همراه همسرش به طور رسمی وارد قصر سفید شدند, ملانیا لباسی گرانقیمت به تن داشت. او شلوارش را ۵۷۵ دلار, کفش اش را از برند “Manolo Blahnik” ۵۹۵ دلار و بلوز “دولچه و گابانا” اش را ۱۰۰ دلار خریده بود. اما این تمام ماجرا نبود, بلکه او ظاهر خود را با کیفی از برند “هرمس” و به قیمت ۱۳۰۰۰ دلار تکمیل کرد.

 

میشل اوباما

میشل اوباما به برند “J. Crew” علاقه زیادی دارد بطوری که چه در تابستان و چه در زمستان بیشتر لباسهای خود را از این برند خریداری میکند. لباسی که او در محوطه قصر سفید به تن کرده نیز از همین برند می‌باشد که به ارزش ۲۲۸ دلار ژاکت و ۲۹٫۵ دلار تی شرت هست.

 

سفر

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما

ملانیا ترامپ

ملانیا یه تازگی اثبات کرده که تنها میشل اوباما طرفدار برند “J. Crew” نیست, بلکه خود او نیز لباس هایی از این برند را به مراتب به تن میکند. بعنوان مثال بلوزی که او در یکی از سفرهای خود به تن کرده, از این برند و به ارزش ۷۵ دلار هست. او بلوز خود را با یک شلوار صورتی به قیمت ۲۲۸ دلار ست کرده هست.

 

میشل اوباما

تصاویر گرفته شده از میشل اوباما در طول تعطیلات سال ۲۰۰۹, نشان می‌دهد که او چقدر سادگی را به تجمل ترجیح می‌دهد که گرچه او بعدها با مشاهده این تصویر اش اعتراف کرد که از لباسی که به تن کرده بود, پشیمان هست و باید کمی بیشتر به آن اهمیت می داد.

 

کنگره کشور آمریکا

تفاوت های تیپ و استایل ملانیا ترامپ و میشل اوباما

ملانیا ترامپ

کتی که ملانیا ترامپ برای شرکت در کنگره ایالات امریکا به تن کرده “Michael Kors” و ۵۰۰۰ دلار و دامن اش ۴۶۰۰۰ دلار هست که روی هم به ۹۶۰۰ دلار میرسد.

 

میشل اوباما

میشل اوباما در کنگره ۲۰۱۵ کتی از برند “Michael Kors” به تن کرد که ۱۵۹۵ دلار می ارزد. این کت نیز پس از آخر مراسم به قیمتی بالا فروخته شد.هم ملانیا ترامپ و هم میشل اوباما استطاعت مالی کافی را برای خریدن گران ترین لباس ها دارند اما آن چه اهمیت دارد سیاست آن ها در شیوه لباس پوشیدن هست.

 

میشل اوباما اولین بانویِ اول آمریکای– آفریقایی در عین زیبایی و شیک بودن, سادگی را ترجیح می‌دهد اما ملانیا ترامپ لباسهای لوکس تر را می پسندد و معتقد هست که روی مردم تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ | بازدید: 73 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران