خانه » گوناگون » رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

برگزیده های سایت

تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی عکس های بازیگران و چهره‌های مشهور در شبکه های اجتماعی (۵۰۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

مجموعه : گوناگون

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

دختری که عنوان ملکه زیبایی کشور آمریکا را داشت به برونئی رفت و پادشاه ثروتمند این کشور به همراه برادرش از وی بهره گیری جنسی کردند. در برونئی مراسم با شکوه به مناسبت ۵۰ مین سالگرد حکومت پادشاه حسن البولکیاه برگزار شد.شهروندان برونئی در یکی از کشورهای نفت خیز و ثروتمند جهان بسر می‌برند. مردم برونئی مالیات پرداخت نمی‌کنند,

 

تعلیم و پرورش و سرویس پزشکی مجانی و و حق خرید مسکن و خودرو با پول بانکی با بهره نازل دارند. ولی با افت قیمت نفت رفاه و ثبات اجتماعی کشور متزلزل شده و در آن کشور برقراری نظام و مقررات اسلامی شروع شد ولی خود پادشاه این مقررات را اجرا نمیکند.

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

ماجرای ارتباط شانون مارکتیک دختر ملکه زیبایی کشور آمریکا در حرم سرا

 

رسانه ها درمورد ماجراهای ارتباط جنسی پادشاه و برادرکوچکش جفری افسانه ها می‌نویسند. می‌گویند انها چند حرمسرا ترتیب داده و در انها ده ها دختر کمتر از سن ۱۶ سال تمام شب الکل میخورند و روی میزها می رقصند.
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

در ۱۹۹۷ بانو «شانون مارکتیک» که در آن زمان لقب میس کشور آمریکا – ۱۹۹۲ داشت در مورد دست درازی های ارتباط جنسی دو برادر به دادگاه مراجعه کرده و راز این شبنشینی ها را فاش کرد.

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

شانون گله کرد که به او در برونئی کاری با دستمزد سه هزار دلار در روز وعده دادند ولی بر خلاف وعده ها از او یک برده رابطه جنسی کرده و مجبورش کردند در شبنشینی های خصوصی از ۱۰ شب تا ۳ صبح برقصد. این زن آمریکایی ۱۰ میلیون دلار در ازای آسیبهای جسمانی و معنوی طلب غرامت کرد ولی برادران خواست های وی را به بهانه داشتن مصونیت دیپلماتیک رد کردند

 

یک زن آمریکایی دیگر «جیلیان لورن» در ۲۰۱۰ کتابی در باره زندگی درحرمسرای سلطنتی برونئی منتشر کرد. لورن نوشت; به محض ورود دخترها به برونئی پیش از روانه شدنشان به حرمسرا پاسپورت ها را می‌گیرند. بیرون رفتن برایشان ممنوع هست, انها دائما تحت بازرسی شدید قرار گرفته و رژیم خوراکی سختی رعایت می‌کنند.

 

هر کدامش حقوقی تا ۲ هزار دلار در هفته میگیرد و مدت قراردادشان از سه هفته شروع شده و ممکن هست تمدید شود. برخی برای چند سال می مثل. انها اعتراف میکنند که با دریافت این پول های گزاف هیچ مایل نیستند این کشور را ترک کنند.
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

عیاشی های شبانه با دختران خوشگل در کشتی ها نیز جریان دارد

 

بیشتر دختران موجود در حرم سرا از تایلند یا فیلیپین در سن ۱۴ سالگی میباشند. هرکدام امید دارد که پرنس وی را انتخاب کند. به زن منتخب پول ها و جواهر زیادی میدهند. شب های عیاشی در قصرها یا کشتی بادبان ۴۶ متری جریان دارد.
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکسپادشاه برونئی
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکسجفری برادر پادشاه برونئی

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

مجله آمریکایی فوربس در ۲۰۰۸ حجم ثروت پادشاه برونئی را ۲۰ میلیارد دلار تخمین زده بود. او به علت داشتن کلکسیونی از خودرو های لوکس و کاه های با شکوه مشهور هست. به نوشته مجله «Vanity Fair» قصر سلطنتی دارای ۱۷۰۰ آپارتمان و ۲۵۷ سرویس بهداشتی و حمام هست. در پارکینگ بزرگ آن ۱۱۰ خودرو گوناگون قرار دارد.

 

شمار کل خودرو های پادشاه برونئی بیش از ۱۹۳۰ دستگاه هست. بیشتر انها خودروهای عالی مارک های مرسدس بنز, فراری, بی ام و, جگوار, پورشه, رولز رویس, لامبورگینی , و دیگر خودرو ها میباشند.

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکسکلکسیون خودرو پادشاه برونئی
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

به گزارش پارس ناز هواپیمای خصوصی پادشاه برونئی ساخته شده از طلا, لوکس ترین و اشرافی ترین هواپیمای تزیین شده در جهان هست. این بوئینگ برای پادشاه ۸۵۰ میلیون دلار به اتمام رسید دارای وان جکوزی تماما ساخته شده از طلای ناب هست. بعلاوه پادشاه ۶ جت و ۲ هلیکوپتر شخصی دارد.«لنتا رو» در اتمام نوشت; شهروندان سعادتمند و ناآگاه بولکیاه هنوز از هیچ چیز خبری نداشته

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس

و در حال یاد گرفتن سوره ها و آیات قرآن کریم میباشند و خودش با دخترها عیش و نوش می‌کند ثبات برونئی به دنال ارزان شدن نفت آهسته آهسته از بین می‌رود. کارشناسان می‌گویند که در ۲۰۳۵ ذخایر نفتی برونئی اتفاقا به ته کشیده و پادشاه ورشکست خواهد شد.

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | بازدید: 83 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران