خانه » گوناگون » همه چیز درباره مد خیابانی و محبوبیت آن در جهان

برگزیده های سایت

تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی عکس های بازیگران و چهره‌های مشهور در شبکه های اجتماعی (۵۰۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

همه چیز درباره مد خیابانی و محبوبیت آن در جهان

مجموعه : گوناگون

همه چیز درباره مد خیابانی و محبوبیت آن در جهان 

مد خیابانی در بین مردم دنیا طرفداران بسیاری دارد و به نوعی تیپ اسپرت و استایل خیابانی حالا در دنیا حرف اول را می‌زند. مد خیابانی به چه معناست؟مد خیابانی از آن اصطلاحاتی هست که این روزها چندان به گوش میخورد. ولی معنی و بهره گیری درست آن چیست؟

 

مد خیابانی به نوعی پوشش گفته میشود که از استودیوهای طراحی لباس بیرون نمی‌آید بلکه از قلب جامعه بوجود می‌آید. اصولا مد خیابانی را جوانترهای جامعه درست می‌کنند.لباسهایی که هنرمندان جوان با سلیقه خاص می‌پوشند و رنگ هایی که با هم ست میکنند. معمولاً این نوع لباس پوشیدن ها در شهرهای بزرگ پر رنگتر دیده می‌شوند.

 

با وجود صفحات اجتماعی گسترده این نوع پوشش به سایر نقاط هم سرایت میکند. اصولا این مد شامل لباسهای ارزانتر و قابل خرید برای اکثریت جامعه می‌باشد. این مد و پوشش به قدری فراگیر شده هست که چندین مجله معتبر صفحاتی برای ارائه تصاویر منتخب این پوشش اختصاص داده اند.

 

در سال های جدید در هفته های مد، که درشهرهای گوناگون برپا میشوند، «مهم ترین انها : هفته مد پاریس، هفته مد نیویورک، هفته مد لندن و هفته مد توکیو که دوبار در سال در هر شهر برگذار می‌شود.»مد خیابانی گاهی اکثر از خود شو دقت ها را به خود گرفته هست. خبرنگاران منتظرند تا از اشخاص گوناگون با سبک لباس پوشیدن

 

های جدید تصویر و فیلم تهیه کنند و در صفحات اجتماعی به نمایش بگذارند. جالبی حکایت آنجاست که گاهی هم در بین این افراد لباس ها و ست های عجیب دیده می‌شود. شایان ذکر هست که تصویر هایی که در خصوص مد خیابانی گرفته میشود اصولا خیلی طبیعی و در خیابان های اطراف محل برگذاری شو بدون در نظر گرفتن پشت اساس خاص گرفته می‌شود به این ترتیب بیننده با حال و هوای حقیقی رخداد آشنا میشود.

 

از آنجایی که ما ایرانی ها هم همه ی وقت به لباس پوشیدن و سر و ظاهر خود اهمیت خاصی می‌دهیم، چند وقتی هست که جوانترها با در نظر گرفتن شرایط اسلامی ایرانی مد خیابانی دیدنی و خاص ایران را راه انداخته اند. در صفحات اجتماعی مثل اینستاگرم می‌توانید صفحات زیادی که عکس های گوناگونی از مد خیابانی در ایران را نمایش میدهد پیدا کنید.

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ | بازدید: 46 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران