خانه » گوناگون » اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

برگزیده های سایت

تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی عکس های بازیگران و چهره‌های مشهور در شبکه های اجتماعی (۵۰۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

مجموعه : گوناگون

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک 

ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام طی اقدامی غوغایی در خیابان های نیویورک مردم را شوکه کرد. وی با مردم رابطه مستقیم برقرار کرد. ویکتوریا بکهام همسر فوتبالسیت مشهور دیوید بکهام پس از به شهرترسیدن در گروه موسیقی «Spice Girl»  با موفقیت در خط ساخت و طراحی پوشاک، اسم خودش رامحکم تر در دنیای هالیوود ثبت کرد و حالا بعنوان یکی از چهره های پیروز مد و فشن از او یادمی شود.

 

به گزارش پارس ناز ولی این ستاره ۴۳ ساله نشان داد که سطح بالا شدن وی در جهان، بدین معنینیست که نمیتواند به اشخاص معمولی نیز کمک کند، او اخیرا با شیوه کاملا ابتکاری ، به رهگذرانکاملا غریبه در شهر نیویورک ، توصیه های مد و استایل ارائه داد.

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

رابطه زنده ویکتوریا بکهام با رهگذران خیابان

 

ویکتوریا بکهام در نیویورک
ویکتوریا به صورت رابطه زنده روی آی پد حضور داشت، در حالیکه دِرِک بلسبرگ سردبیر مجله“ونیتی فر” وظیفه تبلیغ و دریافت حق الزحمه توصیه های فشن را برعهده داشت. خرج هر مشاورهبرای هر فرد نیز ۲ دلار بود.ویدئوی این اقدام عجیب روز سه شنبه در وب سایت مجله مشهور ونیتی فر درج شد و در آن نشانمی داد

 

آقای بلسبرگ یک دکه چوبی بزرگ را روی گردن خود قرار داده و یک اعلامیه با مضمون“توصیه مد و فشن از ویکتوریا بکهام– ۲دلار” نیز روی آن دیده می شد.”

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

سردبیر مجله مد ونیتی فر

 

اقدام عجیب ویکتوریا بکهام با فروختن توصیه هایش

در ابتدا مردمی که در اطراف پارک مرکزی در حال قدم زدن بودند تمایلی از خود نشان نداده و آنجدی نگرفتند و احتمالا باورشان نمی شد به راستی ویکتوریا بکهام آنلاین حضور دارد. تا آنکه ویکتوریااز داخل آی پد به مزاح فریاد زد: “یالا، حتماً به نصیحت نیاز دارید! خجالت نکشید!”

 

در میان توصیه هایی که به مردم ارائه می داد، او با اشاره به مدل موی بان مردی که در آنجا حضورداشت گفت :”من موی بان مردانه را دوست دارم… چون فکر می‌کنم به صورت شما خیلی برازندهشده هست” این درحالی هست که شوهر او دیوید بکهام برای علاقه به آزمون کردن انواع مدل موهاشهرت دارد.

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

یکی هواداران در حین پرداخت حق الزحمه ۲ دلار برای شنیدن توصیه های استایلهمچنین گروهی از دانش آموزان هیجان زده با او برخورد کردند و وی پس از احوالپرسی با آنهاتوصیه هایی در مورد انتخاب لباس فارغ التحصیلی ارائه داد تا چطور در عین آسان بودن لباس ،خودباوری نیز داشته باشند.

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

در این بین که شمار زیادی از رهگذران از روی تعجب و شگفتی اظهار نظرهای متفاوتی ارائه می‌کردند،یکی از هوادارها با ویکتوریا داخل آی پد تصویر سلفی گرفت.گفته می‌شود ویکتوریا در آن روز توانست مبلغ بالایی به دست آورد و قصد دارد آن را به خیریه اهدا کند.

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

سلفی گرفتن یکی از هواداران با ویکتوریا بکهام از راه دور

 

عکسی که ویکتوریا بکهام در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت

اقدام جنجالی ویکتوریا بکهام در خیابان های نیویورک

ویکتوریا بکهام همسر فوتبالیست مشهور دیوید بکهام

 

 

Powered by FunRoz.Com

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ | بازدید: 45 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران