خانه » گوناگون » فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

برگزیده های سایت

تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی عکس های بازیگران و چهره‌های مشهور در شبکه های اجتماعی (۵۰۵)

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

مجموعه : گوناگون

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود 

شمار زیادی از بازیگران و ستاره های هالیوودی بوده اند که به قتل رسیده اند و افرادی با نیت های گوناگون دست به کشتن آنها زده اند. هالیوود همواره بعنوان یکی از پرشکوه ترین عرصه ها و حلقه های اجتماعی در سراسر دنیا انگاشته می‌شود. در بین فرش قرمزها، مهمانی های پرزرق و برق و مراسم اهدای جوایز بی آخر ممکن هست

 

زندگی ستارگان هالیوودی در درون حبابی فرض شود که دسترسی به آن ممکن نبوده و هیچ خطری انها را تهدید نمیکند اما باید بدانید که ستارگان هالیوودی نیز در برابر تراژدی و فاجعه ایمن نیستند.

 

۱- جان لنون

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

جان لنون بعنوان معروف ترین عضو گروه موسیقی مشهور بیتلز یکی از افراد معروف دنیای هالیوود به شمار می آمد اما در ۸ دسامبر سال ۱۹۸۰، طرف تاریک دنیای شهرت گریبان او را گرفت. مارک دیوید چاپمن، از طرفداران سرسخت گروه بیتلز و جان بعد از گرویدن به مسیحیت و در پی جمله ای که از طرف جان بیان شده و اعلام کرده بود که گروه موسیقی او از مسیح مشهور تر هست به شدت از او عصبانی شد.

 

بعد از سه ماه برنامه ریزی برای کشتن جان، چاپمن روزهای زیادی را به پرسه زدن در نزدیکیها آپارتمانی در منهتن که جان همراه با همسرش یوکو اونو و پسرشان، شان، در آن زندگی می‌کردند گذراند. وقتی که جان و اونو در حال خارج شدن از خانه بودند، چاپمن به او نزدیک شده و از وی خواست که نسخه ای از مجموعه جدیدش را برای او امضا کند. سپس تا نیمه شب که این دو به خانه بازمی گشتند صبر کرده و در نهایت از پشت با تپانچه به جان لنون شلیک کرد.

 

جان در حالی‌که فریاد می زد «من تیر خوردم، من تیر خوردم» توانست خود را به حراست ساختمان برساند. بعد از اینکه نگهبان توانست طپانچه را با درگیری از چنگ چاپمن درآورده و به آن طرف خیابان پرت کند، وی خیلی آرام روی زمین نشست تا پلیس سر رسید وقتی که پلیس از او پرسید

 

می‌داند چه کار کرده هست، خیلی آرام پاسخ داد:” آره، من به جان لنون شلیک کردم”. در سال ۱۹۸۱، چاپمن در مرگ لنون مقصر شناخته شده و به ۲۰ سال حبس محکوم گردید. تا به حال نه بار خواهش تجدیدنظر او رد شده هست.

 

۲- سلنا کوینتانیلا- پرز

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

یولاندا سالدیوار یکی از افراد قابل اعتماد در حلقه ی نزدیک نزدیکان سلنا بود که از همان دوران شروع کار با به شهرت رسیدنش همراه او بود. هم‌چنین او برترین و نزدیکترین دوست سلنا بوده و مدیریت بوتیک های او را بر عهده داشت. اما بعد از اینکه اندکی از پول های سلنا گم شده و کلوب طرفداران سلنا دچار ناامیدی شدند،

 

کوینتانیلا به دوستش مظنون شد. بنابراین او با مدارک متقن خود در ملاقاتی در مارس ۱۹۹۵ موضوع را با یولاندا در بین گذاشت و پدر سلنا اعلام کرد که وی دیگر اجازه ی تماس گرفتن با دخترش را ندارد. اما سلنا دوست نداشت که با دوستش قطع ارتباط کند و به همین علت برای گفتگو در مورد تعدادی مدرک گم شده با وی قرار گذاشت.

 

در صبح روز ۳۱ مارس ۱۹۹۵، یولاندا بعد از یک مشاجره شدید در هتل محل اقامتش با شلیک گلوله ای از پشت به سلنا او را به قتل رساند. سلنا گذشته از مرگ خود را به لابی هتل رسانده و اعلام کرد که یولاندا آدمکش اوست. سلنا بعد از انتفال به بیمارستان درگذشت و یولاندا نیز خود را در ماشینش

 

در پارکینگ هتل حبس کرد و با سر رسیدن پلیس اسلحه را روی شقیقه خود گذاشته و تهدید به خودکشی کرد. وی بعد از نه ساعت تسلیم شده و به دلیل قتل سلنا بازداشت گردید. وی اعلام کرد که در طی یک تصادف ناخواسته دوستش را به قتل رسانده هست اما در نهایت به حبس ابد بدون امکان تجدیدنظر تا ۳۰ سال محکوم شد.

 

۳- الیزابت شورت با اسم مستعار «کوکب سیاه»

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

در ۱۵ ژوئن سال ۱۹۴۷، جنازه ی بیرحمانه مثله شده بازیگری بااستعداد به اسم الیزابت شورت در منطقه ای خالی در لس آنجلس توسط یک زن و طفل که در حال پیاده روی بودند پیدا شد. بدن الیزابت دو تکه شده و تمام خون بدنش خالی شده بود. هر طرف دهانش تا زیر گوش شکافته شده

 

«که لبخندی وحشتناک را نشان می داد»، بدنش کاملاً تمیز شده و پاهایش در حالت خاصی قرار گرفته بود. ضربات متعدد دیگری روی بدن او دیده می شد و قسمت هایی از پوست بدنش کنده شده بود. اگر چه در سال های آینده افراد زیادی به قتل او اعتراف کرده بودند اما تا به حال هیچ کسی به جرم قتل او توقیف نشده و پرونده او حل نشده باقی باقیمانده هست.

 

۴- شارون تیت

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

شارون تیت یک بازیگر پیروز هالیوود در طول دهه ۱۹۶۰ بوده که در فیلمهای معروفی مثل «قاتلین بی باک خون آشام» «The Fearless Vampire Killers» و «دره عروسک ها» «Valley of the Dolls» نقش بازی کرده بود. اضافه بر این وی همسر رومن پولانسکی، کارگردان مشهور لهستانی به شمار می رفت

 

اما در حالیکه هنوز در نخستین سال های جوانی خود به سر می‌برد قربانی یکی از ترسناک ترین و بیرحمانه ترین قتل های تاریخ بود. در ۸ آگوست ۱۹۶۹، شارون که نهمین ماه حاملگی خود را به سر می‌برد همراه با دوستانش دور هم جمع شده و قرار بود شام را با هم بخورند. پولانسکی در آن زمان برای یک سفر کاری در لندن به سر می‌برد.

 

آن شب شارون، جی سبرینگ، ووجسیچ فریکوفسکی و ابیگیل فولگر توسط اعضای خانواده ی مانسون به بیرحمانه ترین شکل ممکن به قتل رسیدند. قربانی دیگری به اسم استیون پَرنت نیز در داخل ماشینش در برابر خانه با شلیک گلوله کشته شد. ۱۶ ضربه چاقو به بدن شارون وارد شده،

 

یکی از سینه هایش بریده شده، روی شکمش حرف «X» کنده کاری شده و با خون او واژه ی «PIG» به معنای «خوک» روی در خانه نوشته شده بود. چارلز مانسون رهبر یک گروه فکری بود که اعضای آن خود را «خانواده مانسون» می نامیدند که بعدها مغز متفکر پشت این کشتار شناخته شد.

 

اگر چه وی در هنگام رخ دادن قتل ها در محل پیشامد حضور نداشت اما سه تن از طرفدارانش به اسم های لیندا کسابیان، تکس واتسون، سوزان اتکینز و پاتریشیا کتی کرنوینکل را برای انجام قتل ها اعزام کرد. در حال آماده مانسون دروان حبس ابد خود را در حبس میگذارند. لیندا که بر زمینه تحقیقات در هنگام رخ دادن قتل ها وارد خانه نشده بود

 

بعنوان شاهد هیچ گاه مورد انگ قرار نگرفت. تکس و پاتریشیا نیز در حال گذراندن دروان محکومیت حبس ابد خود میباشند و سوزان نیز در سال ۲۰۰۹ در حبس درگذشت.

 

۵- دومینیک دان

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

دومینیک دان بازیگری با استعداد و خوش آتیه بود که توسط نامزد بدرفتار سابقش در سن ۲۲ سالگی کشته شد. دان بعد از دیدار با یک آشپز خوش ذوق در یک مهمانی در سال ۱۹۸۱ در لس آنجلس به اسم جان توماس سوینی آنها به سرعت به هم علاقمند شده و با هم نامزد شدند.

 

اما بعد از اینکه توماس به بازرسی بیش از اندازه دومینیک پرداخته و او را از لحاظ فیزیکی مورد آزار و آزار قرار داد وی تصمیم گرفت که از او جدا شود اما بار دیگر بین انها آشتی برقرار شد.در سال ۱۹۸۲ پس از یک درگیری لفظی شدید که توماس میخواست دومینیک را خفه کند، وی توانست از طریق پنجره توالت

 

خود را به بیرون از خانه رسانده و به ارتباط اش با توماس آخر دهد. اما تنها چند روز پس از جدایی، دومینیک از خانه اش گفت و گو ای را با دیوید پاکر انجام می داد که از طریق برنامه ای تلویزیونی اکران می شد. در این هنگام توماس وارد خانه شده و دومینیک رضایت داد که در بالکن خانه با او گفتگو کند

 

در حالیکه دیوید نیز در خانه حضور داشت. بعد از مدتی صداش مشاجره انها بلند شده و در حالی‌که دیوید قصد ترک خانه را داشت دیوید را دید که در حال خفه کردن دومینیک بود.جان به دیوید گفت که با پلیس تماس گرفته و بعد از رسیدن پلیس توماس اعتراف کرد که نامزد سابقش را به قتل رسانده هست.

 

به سرعت دومینیک را به بیمارستان منتقل کردند اما مشخص شد که وی مرده و مغزش هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد. توماس از قتل عمد تبرئه شده اما در مورد قتل غیرعمد مقصر شناخته شده و به ۶ سال حبس محکوم گردیده و پس از سه سال از حبس آزاد شد.

 

۶- دوروتی استراتن

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

دوروتی استراتن ابتدا بعنوان یک مدل به شهرت رسید و بعدها وارد دنیای بازیگری شد. وی پس از رسیدن به شهرت نسبی با یک کافه دار معروف به اسم پل اشنایدر آشنا شده و علی رغم هشدارهای دوستانش مبنی بر دشواری های رفتاری اشنایدر با وی نامزد نمود.

 

وی از زمان کودکی اشنایدر را می شناخت و در زمان نوجوانی که اشنایدر ۲۶ سال داشت روابطش را با وی آغاز نمود. بعد از مدتی در نتیجه ی رفتارهای سختگیرانه و خشونت آمیز اشنایدر، دوروتی با پیتر بوگدانوویچ که کارگردانی شمار زیادی از فیلمهای اصلی او را بر عهده داشت وارد ارتباط شد.

 

اما بعد از اینکه اشنایدر یک کارآگاه خصوصی برای تعقیب دوروتی استخدام کرد دوروتی به روابطش با بوگدانوویچ آخر داده و ارتباط اش با اشنایدر را از سر گرفت.. در ۱۴ آگوست سال ۱۹۸۰، این دو در خانه ای که روزگاری در کنار هم در آن زندگی میکردند دیدار کرده تا در مورد طلاقی

 

توافقی و مسالمت آمیز گفتگو کنند. بعد از اینکه کارآگاه خصوصی اشنایدر به پزشک استفان کوشنر که در یکی از طبقات خانه سکونت داشت آگاهی داد که ساعاتی هست نمی‌تواند با اشنایدر تماس بگیرد وارد خانه شده و با جنازه ی برهنه اشنایدر و دوروتی مواجه شد. ظاهرا اشنایدر پس از قتل دوروتی ۲۰ ساله به جنازه او تجاوز کرده و سپس به زندگی خود نیز آخر داده بود.

 

۷- توپاک شکور

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

توپاک شکور یکی از بزرگترین اسم ها در دنیای موسیقی رپ در دهه ۱۹۹۰ بود که در ۷ سپتامبر ۱۹۹۶ زندگی و حرفه موسیقی او به آخر رسید. او پس از ترک یکی از مسابقات بوکس مایک تایسون در لاس وگاس همراه با یکی از دوستانش به یک کلوب شبانه می رفت.

 

در طول مسیر و در حالیکه ماشین آنها پشت چراغ قرمز متوقف شده بود، یک ماشین کادیلاک کنار آنها قرار گرفته و سرنشینان آن پس از پایین کشیدن شیشه خودرو به سمت توپاک تیراندازی کردند.در این تیراندازی دو گلوله به سینه، یکی به بازو و یکی نیز به پهلوی توپاک اصابت کرد. بعد از انتقال سریع به بیمارستان

 

و پس از چند بار تلاش ناخودآگاهانه ی او برای بلند شدن از روی تخت، توپاک شکور به کما فرو رفت. ۶ روز پس از ماجرا وی به علت خونریزی داخلی و در سن ۲۵ سالگی درگذشت. تا به امروز هیچ کسی به علت قتل توپاک توقیف نشده هرچند پرونده ی او هم چنان مفتوح باقی باقیمانده هست. بسیاری بر این باورند که این قتل توسط رقبای وی در دنیای رپ برنامه ریزی شده بود.

 

۸- نیکول براون سیمپسون

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

بعد از جدایی در سال ۱۹۹۲، اُ جی سیمپسون و نیکول سیمپسون بارها کوشش کردند که بار دیگر با هم کنار بیایند اما بعد از سال ها اتهامات مربوط به بدرفتاری و داشتن روابط خیانتکارانه، آنها دیگر نمی توانستند با هم زندگی کنند. از این جهت وقتی که در صبح ۱۳ ژوئن ۱۹۹۴ جنازه ی نیکول و دوستش

 

ران گولدمن در برابر آپارتمانش در لس آنجلس که به وحشیانه ترین شکل ممکن با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند پیدا شد، شوهر سابق عجیب و غریبش مظنون اصلی به شمار می آمد. ضربات متعدد چاقو از ناحیه سر و گردن به نیکول وارد شده و علامت هایی از ضربات چاقو در هنگام دفاع از خود روی دست های او دیده می شد.

 

دوستش نیز ضربات متعددی را در ناحیه سینه، شکم و پهلوی چپ داشت که منجر به مرگ او شده بود. در یکی از طولانی ترین و بحث برانگیز ترین دادگاه های تاریخ، اُ جی سیمپسون در مرگ نیکول و ران بیگناه شناخته شده و آزاد شد. اما بعد از مدتی در نتیجه ی شکایتی دیگر از طرف خانواده ی ران گولدمن وی مقصر شناخته شده

 

و به پرداخت ۳۳ میلیون دلار خسارت به این خانواده محکوم گردید. اٌُ جی سیمپسون حالا به جرم سرقت مسلحانه در هتلی در لاس وگاس در سال ۲۰۰۷ در حبس به سر می‌برد.

 

۹- کریستینا گریمی

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

در ژوئن سال ۲۰۱۶، کریستینا گریمی ۲۲ ساله که خواننده ای جوان بود در کنسرتش در اورلاندو مورد اصابت گلوله قرار گرفت. در واقع زمانیکه وی داشت به گروهی از طرفدارانش امضا می داد، کوین جیمز لویبل ۲۷ ساله اهل سنت پیترزبورگ فلوریدا به وی نزدیک شده و شلیک کرد.

 

مارکوس، برادر کریستینا، خیلی سریع با مهاجم درگیر شده و او را نقش بر زمین کرد اما وی توانست خود را رها کرده و با شلیک گلوله ای به زندگی خود آخر دهد. کریستینا سریعاً به بیمارستان منتقل گردید اما در نتیجه جراحات جان سپرد.

 

۱۰- ربکا شیفر

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

قتل ربکا شیفر یکی از وحشتناک ترین قتل ها در هالیوود به شمار می‌آید زیرا این موضوع در نتیجه ی موضوعی رخ داد که سلبریتی های امروزی نیز هنوز با آن مواجه میباشند: تعقیب کنندگان. بعد از اینکه وی توانست با حضور در سریال ها و فیلمهای تلویزیونی نامی برای خود دست و پا کند،

 

این ستاره ی ۲۱ ساله مورد دقت دیوانه وار یکی از طرفدارانش به اسم رابرت جان باردو قرار گرفت. وی نامه های زیادی برای شیفر نوشت که یکی از این نامه ها توسط نزدیکان شیفر پاسخ داده شد. وی حتی به لس آنجلس نقل مکان کرده و بارها کوشش کرد که در برنامه های زنده گوناگون با شیفر دیدار نماید اما مامورین امنیتی هر زمان مانع او می‌شدند.

 

بعد از تماشای یکی از فیلمهای اخیر شیفر که صحنه ای از آن حاوی حضور شیفر به حالت لخت در رختخواب با مرد فیلم بود، باردو عصبانی شده و او را «یکی دیگر از روسپیان هالیوود» خطاب قرار داد. در ۱۸ جولای ۱۹۸۹، رابرت بعد از بدست آوردن آدرس خانه ربکا شیفر برای آخرین بار به لس آنجلس سفر کرده و بعد از به صدا درآوردن زنگ در با شیفر روبرو شد. بعد از مکالمه ای کوتاه بین این دو، شیفر از او خواست که دیگر به آن جا باز نگردد.

 

باردو نیز آن جا را ترک کرده و به یک رستوران در همان نزدیکی ها رفت اما یک ساعت بعد بازگشته و بار دیگر زنگ خانه شیفر را به صدا درآورد. شیفر بار دیگر در را باز کرده و این بار باردو با درآوردن طپانچه ای از داخل یک بسته کاغذی از فاصله ی نزدیک به او شلیک کرد. یکی از همسایه ها با پلیس تماس گرفته

 

و نیم ساعت پس از انتقال شیفر به بیمارستان اعلام شد که وی درگذشته هست. باردو روز بعد در حالیکه در ترافیک گیر افتاده بود و حرکات عجیبی انجام می داد با گزارش مردم توقیف شد و پس از محاکمه به دلیل قتل عمد به حبس ابد بدون امکان تجدیدنظر خواهی محکوم شد.

 

۱۱- جیانی ورساچه

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

جیانی ورساچه یک طراح لباس و مد مشهور ایتالیایی که در سن ۵۰ سالگی به قتل رسید. در ۱۵ جولای سال ۱۹۹۷، بعد از یک پیاده روی صبح گاهی در حال بازگشت به عمارت مجللش در میامی بود که نزدیک در خانه اش توسط مردی به اسم اندرو کانانان، از ناحیه سر مورد هدف دو گلوله قرار گرفته

 

و در دم جان سپرد. ۸ روز بعد اندرو در جریان تعقیب و گریز با پلیس در خانه ی قایقی اش خودکشی کرد. بعدها مشخص شد که اندرو یک آدمکش سریالی فعال بوده که در ماه های گذشته از کشتن ورساچه نیز دستکم ۵ نفر را به قتل رسانده بود. با خودکشی اندرو انگیزه ی او از قتل ورساچه برای همه ی وقت نامعلوم باقی ماند.

 

۱۲- ناتالی وود

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

ناتالی وود از یک طفل بازیگر به بازیگری بالغ و معروف تبدیل شد که فیلمهای معروفی مثل «قیام بدون علت» «Rebel Without a Cause» را در کارنامه داشت اما آینده براق او در تاریخ ۲۸ نوامبر ۱۹۸۱ و به علت غرق شدن اسرارآمیز او در طی یک سفر تفریحی دریایی دوران تعطیلات

 

به جزیره کاتالینا به یک‌باره پرپر شد. وی در این روز همراه با شوهرش، رابرت واگنر، همبازی اش در فیلم «مکاشفه مغزی» «Brainstorm»، کریستوفر واکن، و دنیس داورن، کاپیتان قایق مشغول خوشگذرانی بود. جنازه وی یک روز بعد در حالی‌که دو کیلومتر دورتر از قایق روی آب شناور باقیمانده بود

 

توسط پلیس پیدا شد. کالبدشکافی نشان داد که کبودی هایی روی بدن او وجود داشته و برش نسبتاً کوچکی نیز روی گونه ی او وجود دارد. بعد از اینکه واگنر اعلام کرد که وی شب پیشامد خواب بوده و ناتالی در رختخواب حضور نداشته، پلیس مرگ او را تصادف اعلام نمود.

 

از آن جاییکه وی به شدت مست بوده و علامت هایی از دو نوع قرص ارام بخش در بدن او یافت شد کارآگاهان به این نتیجه رسیدند که وود تعادل خود را از دست داده و به درون آب افتاده هست. در سال ۲۰۱۱ و بعد از اینکه دنیس داورن اعلام کرد که در طول تحقیقات آغاز به پلیس دروغ گفته هست

 

بار دیگر پرونده به جریان افتاد. وی گفت که شب گذشته از پیشامد بین ناتالی و شوهرش دعوای شدیدی رخ داده و او واگنر را مسئول قتل وود می‌داند. اما علی رغم تحقیقات نه ماهه عامل مرگ وی هم چنان مشخص نشده باقی باقیمانده و واگنر هم چنان بر بی گناهی خود تاکید دارد. کریستوفر واکن نیز به ندرت در مورد این پیشامد گفتگو کرده هست.

 

۱۳- ماروین گای

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

ماروین گای یکی از خوانندگان برجسته دهه ی ۱۹۶۰ بود که علیرغم شهرت در دنیای موسیقی، زندگی خصوصی پرآشوب و دردسرسازی داشت. ادعا می شد که وی بعد از بدرفتاری های پدرش در دوران کودکی به شدت از او متنفر بود و در روز اول آوریل ۱۹۸۴ نیز برای آخر دادن به درگیری فیزیکی بین پدر و مادرش وساطت کرده هست. چند دقیقه پس از آخر ماجرا پدر ماروین، وارد اتاق پسرش شده و با شلیک سه گلوله به سینه اش به زندگی او آخر داد.

 

بدین ترتیب تنها یک روز گذشته از جشن تولد ۴۵ سالگی اش، ماروین گای مشهور در اثر جراحات وارده در بیمارستان درگذشت. پدرش بی درنگ به جرم قتل عمد توقیف شد اما بعد از اینکه مشخص گردید پدرش به یک تومور مغزی دچار شده و کالبدشکافی نیز نشان داد که ماروین در هنگام پیشامد مقدار زیادی

 

مواد مصرف کرده بود دادگاه در دستور او تخفیف قانل شد. در نهایت وی به ۶ سال حبس و دوری از همسرش محکوم گردید و در سال ۱۹۹۸ در یک مرکز نگه داری از سالمندان درگذشت.

 

۱۴- لانا کلارکسون

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

لانا کلارکسون یک بازیگر خوش آتیه بود که در دهه ی ۱۹۸۰ در فیلمهای کم خرج بازی می‌کرد اما بعد از ورود به دهه چهارم زندگی، شرایط برای او سخت شد. به همین علت وی برای بدست آوردن درآمد اکثر شغل حراست از منطقه ی ویژه در یک مرکز برگزاری کنسرت زنده و رستورانی بزرگ

 

در لس آنجلس را بر عهده گرفت. صبح سوم فوریه ۲۰۰۳، وی با یک ساخت کننده موسیقی به اسم فیل اسپکتور در محل کلوب دیدار کرده و وی او را به عمارتش دعوت نمود. این دو سوار لیموزین اسپکتور شده و پس از رسیدن به عمارت او و در حالی‌که راننده بیرون چشم براه باقیمانده بود وارد خانه شدند.

 

حدود یک ساعت بعد راننده صدای شلیک گلوله شنیده و اسپکتور در حالی‌که یک اسلحه در دست داشت در حال ترک خانه از در پشتی و با شتاب فراوان دیده شد. وی بعدها ادعا کرد که لانا با قرار دادن اسلحه در دهانش به طور اتفاقی خودکشی کرده هست. وی دو بار محاکمه شده و در نهایت به ۱۹ سال حبس محکوم گردید و تا سن ۸۸ سالگی اجازه تجدیدنظر خواهی نخواهد داشت.

 

۱۵- باب کرین

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیووددر طول زندگی طولانی حرفه ای در هالیوود، کاری نبود که باب کرین انجام نداده باشد. وی کارهای زیادی را بعنوان بازیگر، مجری رادیویی، نوازنده درام و دی جی تجربه کرده بود اما در سال ۱۹۸۷ همۀ این خلاقیت ها برای همه ی وقت به آخر رسید. در زمان مرگ وی در حال اجرای یک نمایشنامه

 

در استاکس دیل آریزونا بود. بعد از آن که وی در یک قرار دیدار ناهار با همبازی اش، ویکتوریا آن بری، آماده نشد ویکتوریا خود را به آپارتمانش رساند و با جنازه ی او روبرو گردید. پلیس بر این یقین بود که وی با پیچاندن سیم برق به دور گردن و ضربات پایه دوربین به قتل رسیده هست.

 

بعد از تماشای برخی از فیلم هایی که توسط خود باب گرفته شده بود پلیس به دوستش، جان کارپنتر مشکوک شد. جان گذشته از قتل باب برای دیدار با وی با هواپیما به آریزونا سفر کرده بود و بعد از بررسی خودروی او علامت هایی از خون باب در آن پیدا شد. از آن جاییکه در آن زمان تست

 

دی ان ای وجود نداشت پلیس نتوانست مدارک کافی برای متهم کردن کارپنتر ارائه نماید تا اینکه در سال ۱۹۹۲ وی بار دیگر به دادگاه کشانده شد اما دادگاه او را آدمکش دوستش ندانست. هنوز هم پرونده مرگ او حل نشده باقی باقیمانده هست.

 

۱۶- فیل هارتمن

فجیع ترین قتل های بازیگران و ستاره های هالیوود

فیل هارتمن یکی از دوست داشتنی ترین بازیگران زمان خود به شمار می آمد. وی با فیلمهای کمدی و مجری گری در یکی از معروف ترین برنامه های تلویزیونی زنده «برنامه زنده شنبه شب» خود را بعنوان یک کمدین شناخته شده مطرح کرده بود. او در سال ۱۹۸۷ با مدل و بازیگری به اسم برین اومدال ازدواج کرده

 

و نتیجه ی ازدواج این دو پسری به اسم شان و دختری به اسم بیرگن بود. بر زمینه شایعات اومدال به شهرت شوهر خود حسودی کرده و وقتی تلاش های او برای رسیدن به شهرت و اعتباری نمونه شکست خورد به مشروبات الکلی و مواد مخدر روی آورد.وی بارها مورد درمان قرار گرفت تا اینکه در ساعات آغاز روز ۲۸ می ۱۹۹۸ همۀ چیز به نقطه ی بی بازگشتی رسید. فیل بعد از یک درگیری لفظی شدید با همسرش در مورد اعتیاد او به مواد مخدر به رختخواب رفت.

 

کمی بعد از ساعت ۳ نیمه شب، برین وارد اتاق خواب شده و با اسلحه کمری سه بار به شوهرش شلیک کرد، دو گلوله در سر و یک گلوله دیگر نیز در قسمت پهلو. بعد از قتل وی سوار ماشین شده و خود را به خانه دوستش ران داگلاس رسانده و به قتل فیل اعتراف کرد.

 

بعد از اینکه این دو به خانه فیل بازگشته و داگلاس با جنازه ی فیل مواجه شد با پلیس تماس گرفت. سپس گذشته از رسیدن پلیس برین خود را در توالت محبوس کرده و بعد از مدت کوتاهی با قرار دادن اسلحه در دهان و کشیدن ماشه به زندگی خود آخر داد.

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ | بازدید: 74 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران