خانه » گوناگون » لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکس

برگزیده های سایت

زیباترین سلبریتی ها بدون آرایش + زیباترین چشم ها در بین ستاره های مشهور ۱۸ عکس نوشته برای وضعیت واتساپ حیوانات خانگی رهبران معروف دنیا + معرفی گران ترین حیوانات دنیا چهره ها در شبکه های اجتماعی + تصاویر بازیگران معروف ایرانی (۵۰۱) تیپ و استایل جدید آبان ماهی بازیگران و  ستاره های مشهور ایرانی اینستاگردی با هدی زین العابدین بازیگر خوش چهره سینما زیباترین مجموعه اس ام اس صبح بخیر و متن صبح بخیر عاشقانه زیبا + عکس بازیگرانی که شباهت عجیبی به هم دارند + عکس کودکی بازیگران مشهور عکس استوری های بازیگران و چهره های سرشناس ایرانی (۲۹) گالری داغ و جذاب عکس های بازیگران و سوپراستارهای ایرانی لیست بانفوذترین انسان های تاریخ | از بروسلی تا عیسی مسیح تصاویر داغ بازیگران و ستاره های خارجی مشهور جهان در اینستاگرام (۷) ۲۰ عکس نوشته پروفایل اینستاگرام خبرهای داغ از چهره ها و بازیگران در اینستاگرام (۴۹۹) استوری های بازیگران ایرانی + تصاویر ستاره های مشهور ایرانی (۲۶) تیپ و استایل جدید و پاییزی چهره های مشهور ایرانی و فرزندانشان سوپراستارها و بازیگران مشهور جهان +اخبار داغ ستاره ها (۶) ۱۷ عکس نوشته پاییز ۹۷ ۲۰۱۸

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکس

مجموعه : گوناگون

لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکس 

ایوانکا ترامپ در هر مکانی که باشد تمام جهان باید برایش به صورت لوکس و پرشکوه درآیند، مثل میز شام طولانی و پرشکوه که دراین پست به آن می‌پردازیم.ایوانکا ترامپ دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور ایالات امریکا، این روز‌ها برای حضور در اجلاس جهانی کارآفرینی در حیدرآباد هند به سر میبرد.

 

«نارندرا مودی»، نخست وزیر هند، شخصا ایوانکا را همراهی می کند و انتها تلاش خودرا به کار بسته تا به برترین شکل مقدور از دختر رئیس جمهور کشور آمریکا میزبانی کند.

لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکسهندی‌ها برای مشایعت ایوانکا از یک ربات هوشمند با اسم «میترا» بهرهگیری کردند و مودی نیز طولانی‌ترین میز شام را برای او تدارک دید. ضیافت شام ایوانکا ترامپ در کاخ «فلکنوما»، متعلق به سلسله نظام حیدرآباد از سلاطین آصفیه، برگزار شد.
لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکسمیز شامی که برای ایوانکا چیده شد به اندازه‌ای طویل بود که ۱۰۱ صندلی گرداگرد آن قرار داشت، این میز پر از غذا‌های گوناگون بود. کباب شکم پر گوشت، کوفته، خورش مرغ همراه با پسته و دیگر غذا‌های سنتی هند در فهرست غذا‌ها به چشم میخورد. سرآشپز‌های هندی طبق روند پذیرایی از مهمانان مخصوصاً، از مقادیر زیادی زعفران و انجیر در تهیه غذا‌ها بهرهگیری کرده بودند.

لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکس

لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکسدهلی به تقویت هرچه بیشتر روابط با واشنگتن در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ، امید زیادی بسته هست. برگزاری اجلاس جهانی کارآفرینی در حیدرآباد با محوریت حمایت از زنان کارآفرین، برترین مهلت را در اختیار هندی‌ها قرار داد تا با استقبال مخصوصاً از هیئت آمریکایی، روابط میان دو کشور را تقویت کنند.ایوانکا ترامپ همراه با هیئتی ۳۶۰ نفره از فعالان اقتصادی و بازرگانان آمریکایی راهی هند شده هست.

لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ +عکس

لوکس ترین میز شام جهان برای ایوانکا ترامپ تصویر ،سفر ایوانکا ترامپ به هندوستان،میز شام طولانی برای ایوانکا ترامپ،زندگی پرشکوه ایوانکا ترامپ

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ | بازدید: 46 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران