خانه » گوناگون » رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسید

برگزیده های سایت

درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسید

مجموعه : گوناگون

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسید 

بعضی از ستاره ها با ایجاد ارتباط دوستانه در انتها با هم ازدواج کردند که در ادامه این مطلب به معرفی آنها خواهیم پرداخت. حتماً شما هم در اطراف تان دیده اید که بعضی از ارتباط های معمولی تبدیل به ارتباط ای عاشقانه ودر انتها ازدواج می‌شوند. این قضیه در بین ستارگان هم به وفور رخداد میوفتد.

 

بعنوان مثال شمار زیادی از آنها سالیان سال هم دیگر را می شناختند اما پس از مدتی جرقه های عشق میان شان شعله ور و ارتباط آنها به ازدواج مختوم شد. اگر شما هم دوست دارید بدانید که کدام ستاره ها گذشته از ازدواج شان، تنها دوستانی معمولی برای هم بوده اند، در ادامه این پست با ما همراه باشید.

 

پرنس ویلیام و کیت میدلتون

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسید

پرنس ویلیام و کیت میدلتون از سال ها گذشته از ازدواج شان با هم دوست بوده اند. در واقع آنها دریک خوابگاه دانشجویی در اسکاتلند زندگی میکردند و رفقا مشترکی داشتند، از این رو شمار زیادی از فعالیت های گروهی خودرا با هم انجام می دادند. اگر چه آنها درسال ۲۰۰۷ یک‌بار از هم جدا شدند اما بار دیگر بهم بازگشتند ودر انتها درسال ۲۰۱۱ ازدواج کردند. حال آنها صاحب دو فرزند میباشند، در حالی‌که سومین فرزندشان نیز در راه هست.

 

میلا کونیس و اشتون کوچر

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیدمیلا کونیس و اشتون کوچر مدت ها گذشته از این‌که ارتباط عاطفی خودرا شروع کنند، هم دیگر را می شناختند. آنها حتی زمانی که درکنار یک دیگر در حال بازی دریک آلبوم کمدی بودند نیز هیچ احساسی بهم نداشتند. کوچر حتی در گفت و گو ای گفت که میلا رابه چشم یک خواهر کوچکتر نگاه می‌کند.

 

اما درسال ۲۰۱۲ بود که همه ی چیز تغییر کرد. آنها دریک میهمانی هم دیگر را دیدار کردند و از همانجا نخستین شعله های عشق میان شان پا گرفت به طوری‌که درسال ۲۰۱۵ با یک دیگر ازدواج کردند. حال آنها صاحب ۲ فرزند، یک دختر و یک پسر، میباشند.

 

بلیک لایولی و رایان رینولدز

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیداین زوج محبوب، از سال ۲۰۱۱ یعنی زمانی که در فیلم «Green Lantern» بازی میکردند، با هم دوست بودند. البته در آن دوران رایان با اسکارلت جوهانسون ازدواج کرده بودو بلیک با پن بدجلی قرار دیدار می گذاشت اما درست ۱ سال پس از فیلم برداری، زمانی که هر دوی آنها مجرد بودند، ارتباط عاشقانه خودرا شروع ودر انتها درسال ۲۰۱۲ با هم ازدواج کردند و حال صاحب ۲ فرزند میباشند.

 

بیانسه و جی زی

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیدگذشته از این‌که بیانسه و جی زی تبدیل به مشهور ترین زوج دنیای موسیقی شوند، تنها دو دوست معمولی برای هم بودند. به گفته بیانسه آنها هم دیگر را در سن ۱۸ سالگی دیدار کردند اما یکسال بعد بود که ارتباط معمولی آنها تبدیل به ارتباط ای رمانتیک شد. آنها درسال ۲۰۰۸ با یک دیگر ازدواج کردند و حال صاحب یک دختر به اسم بلو آیوی و دو فرزند دو قلوی دیگر میباشند.

 

کیم کارداشیان و کانیه وست

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیدکیم کارداشیان و کانیه وست به مدت ۹ سال با یک دیگر دوست بودند اما درسال ۲۰۱۲، زمانی که کیم از همسر دومش کریس هامفریز طلاق گرفت، ارتباط معمولی آنها تبدیل به ارتباط ای رمانتیک شد. آنها به سرعت با یک دیگر ازدواج کردند ودر سال ۲۰۱۳ صاحب نخستین فرزند خود به اسم نورث وست، شدند. این زوج سرشناس حالا ۲ فرزند داشته و انتظار سومین فرزند خودرا میکشند.

 

جسیکا آلبا و کش وارن

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیدبه گفته جسیکا آلبا، او و کش وارن به مدت ۱۰ سال گذشته از ازدواج شان، یک دیگر را می شناختند. جسیکا آلبا میگوید: «من از لحظه اولی که کش را مشاهده عاشقش شدم,. به عقیده من عشق در نگاه اول صحت دارد، اما من در آن دوران در ارتباط عاطفی دیگری به سر می بردم، بهمین علت ارتباط ما پس از این‌که من از نامزدم جدا شدم,، شروع یافت.» این زوج درسال ۲۰۰۸ با هم ازدواج کردند و حال صاحب ۲ فرزند دختر میباشند.

 

سارا میشل گلر و فردی پرینز

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیدسارا میشل گلر و فردی پرینز یک دیگر را درسال ۱۹۹۷ در آلبوم « I Know What You Did Last Summer» دیدار کردند اما تا ۳ سال بعد هیچ ارتباط عاشقانه ای میان شان نبود. در واقع ارتباط رمانتیک آنها تصادفی شکل گرفت. به گفته سارا: «ما به همراه یکیدیگر از رفقا مشترک مان در رستورانی قرار داشتیم

 

که ناگهان دوست مان خبر داد که نمی‌تواند سر قرار آماده شود. اما ما دو نفر تصمیم گرفتیم که به سر قرار برویم. از همانجا بود که ارتباط ای عاشقانه میان ما شکل گرفت.» آنها درسال ۲۰۱۲ با یک دیگر ازدواج کردند و حال دو فرزند دارند.

 

ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیدویل اسمیت نخستین بار همسرش را زمانی که برای بازی در «The Fresh Prince of Bel-Air» تست می داد، دیدار کرد. گرچه جیدا آن نقش را قبول نکرد اما آن دو رفقا خوبی برای هم شدند. جیدا می‌گوید: «پس از سال ها آشنایی، یک شب ما به همراه رفقا مشترک مان برای شام با هم قرار گذاشتیم.

 

آنجا بود که متوجه شدم, او دیگر آن پسر بچه گذشته نیست و حال تبدیل به یک مرد مسئولیت پذیر و پخته شده هست. از همان جا بود که ارتباط ما تغییر کرد و تبدیل به ارتباط ای رمانتیک شد.»

 

راب کارداشیان و بلک چاینا

رابطه دوستی این ستاره ها به زندگی مشترک رسیدراب کارداشیان و بلک چاینا در تولد ۱۶ سالگی خواهر راب، کندال جنر، یک دیگر را دیدار کردند. آنها ابتدا دوستانی معمولی برای هم بودند اما در انتها ارتباط ای عاشقانه میان شان شکل گرفت که به بدترین شکل مقدور هم بهم خورد. حاصل ارتباط آنها فرزند دختری هست که درسال ۲۰۱۶ به جهان آمد. 

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ | بازدید: 80 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران