خانه » گوناگون » مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکس

برگزیده های سایت

جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی جشن عروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس | یک عروسی غربی شرقی تیپ و استایل آذر ماهی بازیگران و چهره های مشهور ایرانی معرفی خوشتیپ ترین مردان انگلیسی | از دیوید بکهام تا هری استایلز با عجیب ترین و خفن ترین سواحل دنیا آشنا شود (عکس) اینستاگردی با مینا وحید بازیگر مشهور و پرحاشیه | روی خط اینستاگرام استوری های بازیگران و سلبیریتی های ایرانی در اینستاگرام (۳۲) جدیدترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی و خارجی در اینستاگرام داغ ترین عکس و اخبار اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی استوری های بازیگران و ستاره های ایرانی در برنامه اینستاگرام (۳۲) تصاویر بازیگران و تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی جدایی و طلاق های معروف سلبریتی ها + عشق های پایدار در میان ستاره ها معرفی افراد عادی که با خاندان سلطنتی جهان ازدواج کرده اند تصاویر بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی (۵۰۶) ۲۰ عکس غمگین دخترانه بدون متن معرفی تمام ملکه های حال حاضر دنیا + مشهورترین تاج های ملکه ها سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی عکس های بازیگران و اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی

تازه های فان روز

سایر مطالب امروز

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکس

مجموعه : گوناگون

مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکس 

بعضی ارتش های جهان با انجام دادن تمرین های بسیار طاقت فرسا سربازان خودرا ورزیده میکنند تا در جنگ ها همیشه موفق باشند. وقتی در رابطه با ارتش یا نیروهای نظامی صحبت می‌کنیم ناخودآگاه کلمه نظم به ذهنمان می‌رسد.

 

برنامه ها و قوانین سختی که این افراد دنبال میکنند انها را نسبت به آدم های عادی متفاوت می سازد. بهمین علت نگاه کردن به انها احساس غرور و میهمن پرستی رابه ما میدهد.

 

ارتش آزادیبخش خلق چین
مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکس

مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکس

نیروهای ارتش چین بعنوان یکی از بزرگترین نیروهای نظامی جهان منظم ترین و آموزش دیده ترین افراد هستند. در چین ملحق شدن به ارتش یک قانون اجباری است. پایگاه آموزشی ژوریهه برای آموزش سربازان موقعیت های واقعی جنگ برای انها ایجاد میکند.

 

گروه عملیات مخصوصاً گارد ساحلی و گروه عملیات مخصوصاً دریایی فیلیپین NAVSOG و CGSOG
مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکسدراین گروه های عملیاتی علاوه بر تمرین های جسمی به انها تمرین های ذهنی هم داده می‌شود. دراین ارتش علاوه بر مردها زنها نیز پذیرفته می‌شوند که هم تمرینات قدرت های ذهنی و هم قدرت های جسمی به آنها داده میشود. برنامه صبحگاهی انها به این شکل است: ۶ مایل دویدن، ۱۸ مایل شنا بدون توقف و تیراندازی به هدف.

 

یگان مخصوصاً نیروی دریایی ایالات متحده «US Navy SEALs»
مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکسقدرت و شجاعت یگان مخصوصاً نیروی دریایی ایالات متحده مشهور است. عملیات این گروه فقط دریایی نیست بلکه کلمه SEALs از حروف اول Sea، Air و Land به دست آمده است یعنی قابلیت حمله زمینی، هوایی و دریایی رابه طور هم زمان دارند.

 

ارتش هندوستان
مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکسنیروهای ارتش هندوستان به هیچ نحوی نمیتوانند از آموزش های سخت و طاقت فرسای ارتش که برای تقویت توانایی های ذهنی و جسمی آنها ترتیب داده شده است فرار کنند. آموزش های فیزیکی حاوی تمرین های نظامی، ورزش، سوارکاری و شناست. جریمه های سخت این ارتش حاوی ماهاراجا «سر و ته ایستادن با سر» سینه خیز رفتن در سنگرهای سیمی و سینه خیز رفتن در آب های یخ زده است.

 

سازمان اطلاعات پنهان بریتانیا
مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکسسازمان اطلاعات پنهان بریتانیا یا ” SIS” که به “ام آی ۶” نیز مشهور است و با سازمان “ام آی ۵” همکاری می‌کند. همانگونه که میتوان تصور کرد زندگی اعضای این سازمان بعنوان جاسوس یک زندگی سخت، مرموز و پر از قوانین و مقررات است.

 

نیروهای مخصوصاً اسپتسناز روسیه
مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکسارتش روسیه معتقد است جنگ با درد و رنج همراه است. بنابر این به نیروهای خود تحمل درد را آموزش می‌دهد. یکی از تمرین های سخت انها تمرین تخته های سوزان بتنی است که یک شماره تخته بتنی در حال سوختن را روی شکم فرد قرار داده و با با پتک به آن می کوبند. فرد آموزش دیده اجازه نشان دادن هیچ واکنشی به درد ندارد.

 

بچه هایی که از کودکی در مدرسه به انها اصول ارتشی آموزش داده می‌شود
مهلک ترین ارتش های دنیا را بشناسید +عکسدر بعضی کشورها ملحق شدن به نیروی نظامی محدودیت سنی خاصی ندارد. تصویری که در بالا میبینید تصویر دانش آموزان مدرسه ابتدایی ارتش سرخ Yang Dezhi در Wenshui ایالت Guizhou است. از آنجا که ملحق شدن به ارتش در چین اجباری است بعضی از مدارس از کودکی سربازان آینده را آماده می‌کنند. بچه هایی که در تصویر میبینید بعد از یک رژیم آموزشی در حال آرام کردن چشم هایشان هستند.

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | بازدید: 71 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران