خانه » گوناگون » حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه ها

برگزیده های سایت

زیباترین سلبریتی ها بدون آرایش + زیباترین چشم ها در بین ستاره های مشهور ۱۸ عکس نوشته برای وضعیت واتساپ حیوانات خانگی رهبران معروف دنیا + معرفی گران ترین حیوانات دنیا چهره ها در شبکه های اجتماعی + تصاویر بازیگران معروف ایرانی (۵۰۱) تیپ و استایل جدید آبان ماهی بازیگران و  ستاره های مشهور ایرانی اینستاگردی با هدی زین العابدین بازیگر خوش چهره سینما زیباترین مجموعه اس ام اس صبح بخیر و متن صبح بخیر عاشقانه زیبا + عکس بازیگرانی که شباهت عجیبی به هم دارند + عکس کودکی بازیگران مشهور عکس استوری های بازیگران و چهره های سرشناس ایرانی (۲۹) گالری داغ و جذاب عکس های بازیگران و سوپراستارهای ایرانی لیست بانفوذترین انسان های تاریخ | از بروسلی تا عیسی مسیح تصاویر داغ بازیگران و ستاره های خارجی مشهور جهان در اینستاگرام (۷) ۲۰ عکس نوشته پروفایل اینستاگرام خبرهای داغ از چهره ها و بازیگران در اینستاگرام (۴۹۹) استوری های بازیگران ایرانی + تصاویر ستاره های مشهور ایرانی (۲۶) تیپ و استایل جدید و پاییزی چهره های مشهور ایرانی و فرزندانشان سوپراستارها و بازیگران مشهور جهان +اخبار داغ ستاره ها (۶) ۱۷ عکس نوشته پاییز ۹۷ ۲۰۱۸

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه ها

مجموعه : گوناگون

حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه ها 

بهنوش بختیاری که حامی افراد ترنس نیز هست,حمایت خودرا از عمل تغییر حنسیت ترنس ها اعلام نموده و از سختیهای زندگی آنان سخن گفته است. بهنوش بختیاری , بازیگر سینما , تلویزیون و تئاتر در صفحه اینستاگرامش نوشت: «اگر فتوای امام نبود, در ایران تغییر جنسیت صورت نمیگرفت! مسأله ترنس وجوددارد

 

و اگر درست نبود, امام خمینی «ره» فتوا نمی‌دادند! این حمایتم را از روی رضایت انجام می‎دهم و میگویم تا زمانی که توان دارم ادامه میدهم! اکثر این بچه‌ها پشت و پناه مالی ندارند. حتی خیلی‌هایشان از سوی جامعه مورد لعن قرار می گیرند.

 

مثلاً وقتی در اینستاگرام مطلبی درمورد این موضوع میگذارم, میبینم که عده‌ای فهم و درایت درک این موضوع را ندارند و قبول نمیکنند که تراجنسی وجوددارد.

حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه هاحتی فتوایی هم از طرف امام خمینی «ره» دراین باره دادند که تغییر جنسیت «جنس» می تواند صورت بگیرد که اگر غیر از این بود که اصلا در ایران چنین کاری انجام نمی‌شد.

حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه هاعلاوه بر این من فکر میکردم چرا سرشناس شدم,.اصلا زندگی من قرار نبود به سوی شهرت برود. اما وقتی این شرایط برای من پیش آمده است, حتماً خداوند رسالتی را برای من معین کرده است.

 

احساس کردم باید یک کار مهم و یک کار قشنگ از نظر خودم انجام بدهم.به ترنس‌ها فکر کردم و دیدم بی پشت و پناه هستند و خیلیها می ترسند درمورد این قشر و عزیزان صحبت بکنند.برای همین تصمیم گرفتم در موردشان حرف بزنم.

حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه هاصحبت های بهنوش بختیاری درمورد تغییر جنسیت ترنس ها

 

اما باید بگویم چون هنوز جامعه مشخصی ندارند, بنده نه سفیر هستم نه سمتی دارم و نه چیز ناب دیگری. بنده فقط بعنوان یک هنرمند و حامی برای این بچه‌‌ها هستم و هیچ سوی و عنوان خاصی ندارم.خیلی از مردم از این اقدام من حمایت کردند و من انتظار چنین بازخورد مثبتی را نداشتم.

حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه هااما خب عده‌ای هم بودند که چون متاسفانه این عزیزان را منحرف جنسی میدانند و ترنس‌ها رابا سایر گرو‌ه ها اشتباه می گیرند, در صورتی که تفاوت زیادی بین ترنس‌ها و سایر گرو‌ه ها وجوددارد, متاسفانه توهین کردند اما برای من مهم نیست.

 

برای من مهم آن تعداد افرادی هستند که حمایت کردند که تعدادشان شاید پنج برابر توهین‌کنندگان است.خدا را شکر فرهنگ مردم خیلی بالاتر رفته است.

حمایت بهنوش بختیاری از تغییر جنسیت دوجنسه ها

بهنوش بختیاری از جمله هنرمندانی است که عبارت «حامی ترنس‌ها» در بیوگرافی اینستاگرامش دیده میشود.

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ | بازدید: 137 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران