خانه » گوناگون » درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمی

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمی

مجموعه : گوناگون

درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمی 

یعقوب کریمی فوتبالیست خوب کشورمون با نیکی محرابی بازیگر ازدواج کرده اند آن هم بطور ناگهانی که خبر آن در فضای مجازی منتشر شد. یعقوب کریمی با نیکی محرابی ازدواج کرد و مراسم نامزدی آن ها در تهران برگزار شد و تعداد زیادی از طرفداران کریمی ازدواج وی را تبریک گفتند.

درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمییعقوب کریمی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بتازگی با نیکی محرابی بازیگر جوان سریالهای تلویزیونی ازدواج کرد. خبر ازدواج این دو توسط خودشان در اینستاگرام اعلام گردیده است. نیکی محرابی؛ بازیگر جوان تازه وارد به عرصه سریال و سینماست. او در سریال گسل نقش بازی کرده بود. این بازیگر متولد ۹ شهریور سال ۱۳۷۰ است.

درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمی

یعقوب کریمی، همسر فوتبالیست نیکی محرابی میز متولد شهریورماه سال ۱۳۷۰ است. او فوتبال خودرا در تیم های پایه ای استقلال شروع کرد. کریمی در تیم امید این باشگاه درخشید و به تیم بزرگسالان راه پیدا کرد اما چندان مورد تایید پرویز مظلومی قرار نگرفت تا راهی باشگاه نفت تهران و بعد ازآن سپاهان شود.

درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمی

کریمی بعد از فعل و انفعالاتی در ابتدای فصل سر انجام با نظر وینفرد شفر؛ سرمربی آلمانی قرمزها به استقلال بازگشت. اما بتازگی با انتشار پستی از استقلال خداحافظی کرده است.

درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمیآشنایی یعقوب کریمی با همسر بازیگرش

مراسم نامزدی نیکی محرابی با یعقوب کریمی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران برگزار شد و یعقوب کریمی نیز با انتشار عکسی از تبریک های دوستانش تشکر کرد. ازدواج یعقوب کریمی بعد از اعلام این خبر تعداد زیادی از طرفداران یعقوب کریمی و نیکی محرابی با قرار دادن نظرات مختلف،ازدواج این دو را تبریک گفتند.

درباره ماجرای ازدواج نیکی محرابی و یعقوب کریمی

آشنایی آقای فوتبالیست و بانو بازیگر از کجا شروع شد؟

یعقوب کریمی گفت:با همسرم در پشت صحنه تئاترش آشنا شدم, و همان اول از او خواستگاری کردم.از این‌که وی را انتخاب کردم خوشحالم. او هم همین حالا یک استقلالی دو آتیشه است.

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ | بازدید: 55 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران