خانه » گوناگون » این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند

برگزیده های سایت

درآمد سوپر استارها در یک روز چقدر است | از سایمن کاول تا اد شیرن عکس های ۱۰ زیباترین بازیگران زن ایرانی + بیوگرافی مدلینگ های زن مشهور دنیا چگونه تبدیل به سوپر مدل شدند؟ +عکس بهترین نوستالژی های ژاپنی در ایران | از نیسان تا پاناسونیک ستاره هایی که زیباترین لبخند را دارند | از مگان فاکس تا سلنا گومز معرفی ستاره هایی که نقاش هستند | از جانی دپ تا لیدی گاگا تیپ بهمن ماهی ستاره های ایرانی | از هدیه تهرانی تا الهام حمیدی محبوب ترین سگ های دنیا + بایدها و نبایدهای غذایی سگ ها زوج های معروفی که همیشه ست می پوشند | اخبار سلبریتی ها همراه با عکس سلفی های خطرناک که منجر به مرگ شدند | عکس های مرگبار خبرهای جدید از اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی مشهور جهان خوشتیپ ترین زوج های مشهور دنیا | از جنیفر لوپز تا دیوید بکهام +عکس استوری های اینستاگرام افراد مشهور ایرانی (۳۷) معرفی شاخ های توییتر جهان | از جنیفر لوپز تا جاستین بیبر + عکس بررسی پربازدیدترین ویدیوها در فضای مجازی ایران | از شکنجه گر تا هلالی عکس های تیپ و استایل ستاره های ایرانی و خارجی در سال ۲۰۱۹

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند

مجموعه : گوناگون

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند 

بعضی از ستاره ها هستند که به شدت از طرفداران خود و نزدیک شدن به آنها ترس و نفرت دارند و حتی حاضر نیستند با انها عکس بگیرند. بهتر است مردم برای گرفتن سلفی با بعضی سلبریتی های هالیوودیوقت خودرا هدر ندهند , چرا که بر طبق نقل قول های خودشان در بعضی گفتگو ها, احتمالا این کاررا نخواهند کرد.

 

امیلی بلانت

بلانت در گفت و گو با مجله ونیتی فر گفت فرانسیس مک دورماند به ما میگفت وقتی کسی از اودرخواست عکس می‌کند, او می گوید می‌دانید چیست؟ من دیگر بازنشسته شدم,. ولی دوست دارمبا شما دست بدهم و شما را دیدار کنم.شبکه های اجتماعی محیط را عوض کرده اند, تا حدی که در حال حاضر روبه‌رو شدن با افراد درشبکه اجتماعی با ارزش تر از دیدار های واقعی است.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندبازیگر مشهور امیلی بلانت

 

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس به خبرگزاری دیلی تلگراف گفت من دیگر بسیار پررو شده ام و حرفم را میزنم. فکرمی کنم مردم تصور میکنند ما همیشه باهم دوست هستیم و چون من مشهورم آنها احساسمی کنند از قبل مرا می شناسند, ولی من آنها را نمی شناسم

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندبازیگر مشهور برنده اسکار جنیفر لارنس- سلفی با ستاره های مشهور

 

جاستین بیبر

بیبر درسال ۲۰۱۶ در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت اگر به صورت اتفاقی مرا جایی دیدید, بدانید که عکس نمی‌گیرم. من دیگر از عکس خسته شدم,.کار به جایی رسیده که دیگر حتی مردم به من درود هم نمی‌کنند و مرا مثل بقیه بعنوان یک انساندر نظر هم نمی‌گیرند.

 

من احساس میکنم مثل یک حیوان داخل باغ وحش شدم, و میخواهم حرمتخود را حفظ کنم. من متوجه هستم که مردم ممکن است ناراحت شوند ولی به کسی عکس بدهکار نیستم.و خطاب به افرادی که به میگویند

 

ولی ما آلبوم تو را خریدیم میگویم که بدانید که شما آلبوم مراگرفته و بابت چیزی که خریدید «یک آلبوم» هزینه پرداخت کردید. داخل کاور آلبوم درج نشده که درصورتی که مرا دیدید باید یک عکس هم همراه آن بگیرید.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندخواننده مشهور جاستین بیبر

 

اما واتسون

اما درسال ۲۰۱۷ در گفتگو با مجله ونیتی فر گفت اگر کسی از من عکسی بگیرد و آن را پست کند, در عرض تنها چند ثانیه افشا میکنند که من دقیقا کجا هستم. آنها می‌توانند ببینند چه پوشیدم وبا چه کسی هستم و من چنین ردیابی شدنی را دوست ندارم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرنداما واتسون بازیگر مشهور فیلم هری پاتر

 

راسل کرو

او در گفت و گو با لری کینگ گفت من سعی میکنم خیلی ساده به شخص بگویم من با بچه هایم هستم, روز خوبی داشته باشید. حداقل آنها متوجه خواهند شد که سلامت آنها برایم مهم است وامیدوارم روز لذتبخشی داشته باشند ولی نمی‌خواهم زمانی که فرزندانم با من دارند را از آنها بدزدم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندراسل کرو بازیگر هالیوودی

 

آنا وینتور

سردبیر مشهور مجله مد «Vogue» در یکی از نقل قول هایش دراین مجله گفته من هرگز سلفینمی گیرم, و اکنون نیز برنامه ای برای آغاز اینکار ندارم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندآنا وینتور سردبیر مجله Vogue

 

کیت هرینگتون

او به روزنامه گاردین گفت وقتی در اسپانیا بودم جمعیتی حدود ۵۰۰ و یا شاید ۶۰۰ هوادارهر روز بیرون هتل منتظر می نشستند و شما باید از بین همه ی آنها رد شوید. احساسی شبیه آنکه کسی مثل جاستین بیبر و یا چیزی شبیه آن باشید. شما فقط مجبورید درخواست عکس را رد کنیدچرا که در غیر این صورت احساسی شبیه یک مانکن بی جان را پیدا خواهید کرد.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندکیت هرینگتون بازیگر مشهور سریال بازی تاج و تخت

 

کریستی آلی

او یک‌بار به یکی از هوادارانی که از او درخواست سلفی کرد گفت من از سلفی متنفرم …پوزش میخواهم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند”کریستی آلی بازیگر و کمدین مشهور

 

میسی ویلیامز

ویلیامز در گفت و گو ای با مجله نیلون گفت من هنوز فکر نمی‌کنم چیزی به کسی بدهکار هستم,اگر روزی نخواهم عکس بگیرم, مشکی با نه گفتن ندارم. می‌دانم که بعضی از مردم با این موضوعبه خوبی کنار نمی‌آیند و ممکن است بگویند تو خیلی بدجنسی ولی اگر من کسی را واقعا دوستداشته باشم, نمیخواهم فقط با آنها عکس بگیرم, بلکه میخواهم زمانی را نیز با آنها بگذرانم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندمیسی ویلیامز بازیگر مشهور سریال بازی تاج و تخت

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ | بازدید: 75 بازدید | توسط: python

تازه های این بخش

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران