خانه » گوناگون » مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

مجموعه : گوناگون

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

 

تعداد زیادی از مدل ها در دنیای مد پا را از حرفه خود فراتر گذاشته ودر دنیای بازیگری مشغول به فعالیت شدند و موفق هم شده اند. مدلهای زیادی در حال فعالیت در صنعت مد و فشن هستند اما آیا تمام آن ها به شهرت رسیده اند؟ خیر! اما عده ای از مدل ها هستند که توانستند توانایی های خودرا نشان داده

 

و به سطح بالاتری از شهرت، که بازیگری است، دست یابند. در ادامه مدلهای موفقی راکه توانستند از دنیای مد و فشن پای خودرا فراتر بگذارنند و به هالیوود راه یابند، برایتان آورده ایم.

 

کیت آپتون

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

هیچ شکی نیست که کیت آپتون در حال حاضر یکی از مشهور ترین مدلهای جهان است. این ستاره در طول ۵ سال اخیر موفقیت های بسیاری کسب کرده است. بعنوان مثال عکس وی را روی جلد مجلات مشهوری مانند «Vogue، GQ، Cosmopolitan یا Sunday Times Style» می توان مشاهده کرد.

 

به گزارش پارس ناز وی در نظرسنجی که مجله “هالیوود بوز” هرساله با عنوان «زیباترین زنان دنیا» انجام می دهد درسال ۲۰۱۴ رتبه دوم رابا بدست آوردن ۷۰۰ هزار رای بخود اختصاص داد.این ستاره ۲۳ ساله بتازگی در عرصه بازیگری نیز قدم گذاشته است. گرچه او در ابتدا در نقش های کوچکی ظاهر می شد اما با توانایی هایی که داشت توانست

 

خودش را نشان دهد و نقش های بزرگ‌تر و مهم تری را ازآن خود کند. بعنوان مثال او درسال ۲۰۱۳ در فیلم کمدی “The Other Man” درکنار ستاره هایی چون کامرون دیاز و لزلی من بازی کرده است.

 

تایرا بنکس

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

تایرا بنکس مجری برنامه‌های تلویزیونی، بازیگر و مدل پیشین آمریکایی است که فعالیت خودرا در سن ۱۶ سالگی بعنوان مادلینگ آغاز کرد. او با فعالیت هایش بعنوان مدل در شهرهایی چون پاریس، میلان، لندن، توکیو و نیویورک به شهرت رسید به طوری‌که عکس هایش روی جلد مجلات مشهوری چون «Elle، Cosmopolitan، Seventeen، Teen Vogue، GQ» و… چاپ شد. در واقع او نخستین زن آفریقایی ، آمریکایی است که تصویرش روی جلد مجله به چاپ رسید.

 

پارس ناز ،درسال ۱۹۹۷ او بعنوان سوپرمدل سال انتخاب شد ودر همان سال قرار خودرا بعنوان مدل ویکتوریا سیکرت امضا کرد که اوج موفقیت اش در صنعت مادلینگ بود. اما این موفقیت ها وی را راضی نکرد و همان‌ گونه تلاش اش را بعنوان یک ستاره ادامه داد تا در نهایت توانست در صنعت سینما ایفای نقش کند.

 

او درسال‌های بعد، با اجرای برنامه‌های تلویزیونی موجب رسیدن به موفقیت های تجاری بالاتری شد. از معروف ترین هنرنمایی های او می توان به فیلم هایی چون Gossip Girl، Shake It Up!، Glee و Coyote Ugly… اشاره کرد.

 

امیلی راتایکوفسکی

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

بی شک می توان گفت که حرفه مادلینگ برای امیلی راتایکوفسکی هیچ وقت یک هدف نبوده است. نه به این معنی که او برای مادلینگ ارزشی قائل نبود یا آنرا جدی نمی‌گرفت، بلکه واقعیت این است که او بازیگری را در اولویت هدف هایش قرار داده بود.به گزارش پارس ناز او در سن ۱۴ سالگی با شرکت فورد قراردادی امضا و کار خودرا آغاز کرد و پس ازآن مدل شرکت های لوکسی چون مارک جکوبز شد.

 

راتایکوفسکی پیش از ورود به عرصه مدلینگ، شانس خودرا در فوتبال، بازیگری و باله آزمود. او درسال ۲۰۱۳ پس از ظاهر شدن در تک موزیک جنجال برانگیز «خطوط محو»، که در ۲۵ کشور رتبه نخست را کسب کرد، به شهرت رسید. از فیلم‌های مشهور او میتوان به بازی در فیلمهای «دختر گم‌شده» و «ما دوستان تو هستیم» اشاره کرد.

 

کارا دلوین

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

کارا دلوین در حال حاضر یکی از تاثیرگذارترین مدلهای جهان است که جایزه «مدل سال» را درسال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ ازآن خود کرد. او برای برندهای مشهوری چون Burberry، Mulberry، Tory Burch، Chanel، DKNY، H&M و Dolce & Gabbana همکاری کرده است. کارا دلوین نه تنها در هفته های فشن شوی نیویورک

 

بلکه در فشن شو ویکتوریا سیکرت نیز حضور داشت. تمام این فعالیت ها وی را تبدیل به یکی از مشهور ترین مدلهای جهان کرده است. موفقیت های او در صنعت مد و فشن تمامی ندارد اما این مانع از حضور و موفقیت او در عرصه های دیگری چون بازیگری نشد. او درسال ۲۰۱۲ در نقش های کوتاهی ایفای نقش کرد اما سال گذشته با حضور در فیلم « Paper Towns» توانست خودرا بعنوان یک بازیگر هالیوودی در دل مردم جا کند.

 

کامرون دیاز

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

ممکن است شما کامرون دیاز رابه خاطر حضورش در هالیوود بشناسید اما او در ابتدا فعالیت خودرا بعنوان یک مدل، در سن ۱۶ سالگی، آغاز کرد. او تا به حال با برندهای معتبری چون Coca-Cola،Calvin Klein و Levi’s همکاری کرده است. علیرغم پیشنهادهای خوبی که به او در زمینه مادلینگ شده، او بازیگری

 

را انتخاب ودر سال ۱۹۹۴ در کمدی «The Mask» جیم کری ایفای نقش کرد. او تا کنون نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، بافتا و انجمن بازیگران نمایشی شده است. از فیلمهای مشهوری که او در آن ایفای نقش کرده می توان به «شرک»، «ماسک»، «فرشتگان چارلی»، «آسمان وانیلی» و … اشاره کرد.

 

شارون استون

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

بی شک می توان گفت که شارون استون از دیگر بازیگران زن این فهرست، تواناتر است. او نیز ابتدا کارش رابا مادلینگ آغاز کرد. او حتی به خاطر اینکار مدرسه و محل زندگی اش را ترک کرد و به نیویورک رفت. پس ازآن، او به سرعت جذب برندهایی چون فورد شد. گرچه او در حرفه مادلینگ بسیار موفق بود

 

اما خیلی دراین زمینه دوام نیاورد، به طوری‌که ۳ سال بعد به حرفه بازیگری روی آورد. نخستین تجربه او درسال ۱۹۸۰ در فیلم «خاطرات استارداست» بود. پس ازآن پیشنهادهای بهتری به او شد به طوری‌که توانست در فیلم هایی چون «غریزه اصلی»، « گلوریا»، «زن گربه ای» و غیره به خوبی بدرخشد. او تا به حال موفق به دریافت جوایز گلدن گلوب و امی شده ‌که شهرتش را بیشتر مدیون فیلم پرفروش و جنجالی «غریزه اصلی» است.

 

میلا یوویچ

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

فعالیت اخیر میلا یوویچ در صنعت سینما آن قدر چشمگیر است که فراموش کرده ایم او روزی یک مدل بوده است. زمانی که او پنج سال بیشتر نداشت به همراه خانواده به شهر ساکرامنتو کالیفرنیا مهاجرت کرد. میلا بدلیل چهره زیبا و معصوم و چشمان آبی رویایی‌اش «و همچنین شهرت مادرش» خیلی زود توانست توجه فعالان صنعت مدلینگ رابه خود جلب کند.

 

او حرفه مدلینگ را از سن ۱۱ سالگی آغاز کرد و بدلیل زیبایی اش خیلی زود عکس‌های او جلد تمام مجلات مد ایالات امریکا را پوشش داد. او با برندهای مشهوری چون H&M، Giorgio Armani، Christian Dior، DKNY، Coach و Calvin Klein همکاری کرد. پس از کسب موفقیت‌های پی در پی در عرصه مدلینگ، میلا و مادرش تصمیم گرفتند که وی را وارد صنعت سینما کنند. این اتفاق درسال ۱۹۸۸ وقتی که میلا ۱۳سال بیشتر نداشت با بازی در فیلم «اتصال دو ماه» به وقوع پیوست.

 

گل گدوت

مدلینگ های موفق بازیگر |مانکن های زیبایی که تبدیل به بازیگران مشهور شدند

گل گدوت یکی از جذاب ترین زنان این فهرست است. او درسال ۲۰۰۴ در مسابقه دوشیزه جهان شرکت و پس ازآن در کمپین های تبلیغاتی مد و فشن هنرنمایی کرد. «Gucci، aptain Morgan، Jaguar Cars و Vine Vera» از برندهای مشهوری است که گل گدوت بعنوان چهره تبلیغاتی در آن درخشیده است.

 

پس از فعالیت و کسب موفقیت در عرصه مدلینگ وی فعالیت‌ های سینمایی خودرا با بازی در فیلم «سریع و عصبانی ۴» ۲۰۰۹ آغاز کرد ودر سری بعدی همین فیلم بعنوان “سریع و عصبانی ۶” درکنار پل واکر و ون دیزل ظاهر شد.

 

مطالب مرتبط :

عکس هایی از زیباترین مانکن هلندی معروف جهان

ناهار عجیب زنانن مدل و مانکن های مشهور جهان (عکس)

عکس های تارا لین دختر مانکن بزرگ اندام زیبا

بیوگرافی آدریانا لیما مانکن معروف جهان + عکس

 

 

Powered by FunRooz.Com

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ | بازدید: 59 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران