خانه » گوناگون » روش های ارتباط با ارواح | علاقمندان به روح

برگزیده های سایت

اولین فینالیست با حجاب در مسابقه دختران شایسته + عکس وسایل عجیبی که برای قتل به کار برده شدند | عجیب ترین آلت های قتاله تصاویر عجیب ترین حیوانات خانگی سلبریتی ها ترسناک ترین فیلم های تاریخ جهان در یک نگاه + تصاویر چهره های معروف در مراسم خاکسپاری حسین عرفانی مجموعه جملات و عکس نوشته های تسلیت عاشورا تاسوعا ۱۵ عکس پروفایل خاص محرم ۱۰ عکس گل برای پروفایل عکس بازیگران و چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی (۴۹۴) مشهورترین و زیباترین بازیگر زن کشور چین ناپدید شده است جسدهای مومیایی شده معروف ترین افراد جهان + تصاویر تصاویر استوری و واکنش بازیگران به درگذشت حسین عرفانی اخبار بازیگران و هنرمندان خارجی مشهور دنیا در اینستاگرام (۵) عطرهای پاییزی ویژه آقایان | برترین برندهای عطر برای فصل سرما ۱۶ عکس پروفایل عاشقانه جدید چه گوارا و حقایقی جالب و خواندنی درباره او استوری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام ایرانی (۲۱) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | پروفایل احساسی عکس های بهشتی بالای ابرها! اولسبلنگاه بکرترین روستای شمال

تازه های اخبار

بیشتر بخوانید

تازه های اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

روش های ارتباط با ارواح | علاقمندان به روح

مجموعه : گوناگون

روش های ارتباط با ارواح | علاقمندان به روح

 

۵ راه و روش برای ارتباط با ارواح در این بخش گنجانده شده است علاقمندان به روح می توانید از این دستورالعمل ها استفاده کنید!

 

۱- میز و فنجان- میزی گزینه می شود که حروف الفباء و اعداد به شکل دایره دراطراف آن نوشته شده و نیز دو کلمه بله و خیر در آن آمده . حاضران از زن و مرد در اطراف میز گرد می نشینند و کف دستهای خود را وصل بهم روی میز قرار می دهند و یک فنجان هم روی میز می گذارند .

 

حاضران با خلوص نیت به ذکر دعا و نیاز می پردازند در این وقت فنجان هم در حالی که وارونه شده در مرکز میز قرار می گیرد .

در آن حال دو یا سه نفر از حاضران انگشت سبابه خود را در گودی به فنجان می گذراند بطوری که لمس شود و شرط این هست که انگشت خود را فشار ندهند و یا حرکات ارادی بر فنجان دارد نسازند و بهتر هست برای رفع شبهه چشمان خود را به بندند.

 

روش های ارتباط با ارواح | علاقمندان به روح

 

پس از این مقدمات از روح نام وی را می پرسند فنجان به طرف حروفی حرکت می کند که نام روح از انها ترکیب یافته مثلا اگر اسمش رضا باشد فنجان بطرف ر می رود و به مرکز میز بر می گردد و دوباره بطرف حرف « ض » میرود بهمین ترتیب حروف الف را نشان داری می نماید .

و انگشتان حاضران روی قسمت گودی ظرف قرار دارد و در همین حال یکی از حاضران حروف مختلفی را که پی در پی بوسیله فنجان مشخص می شود یادداشت می کنند و از آن کلمات و بعد جمله ها تشکیل می شود و سوال ادامه می یابد در اینجا اکتو پلاسم از سر انگشتان نزدیک فنجان نشات می گیرد و روحی که مایل به تماس گرفتن هست می تواند از طریق تماس انگشتان فنجان را به حرکت در آورد.

 

 

احضار ارواح و روح مردگان

۲- میز و عقربه – می توان در وسط میزی عقربه ای شبیه به عقربه ساعت نصب کرد و بطوری آن را قرار داد که به آسانی بچرخد … این عقربه را هیچیک از حاضران نباید لمس کند و گرچه در اطراف میز حروف و اعداد نیز نوشته شده که عقربه در برابر هر یک قرار می گیرد وخود روح هم می تواند برای تشکیل کلمه و جمله عقربه را بچرخاند.

 

۳- تماس بوسیله نوشتن – به این معنی که مدیوم قلمی بدست می گیرد بطریقی که می خواهد چیزی بنویسد در اینجا یک دوربین به کار می افتد و حرکت دست وی را تعقیب می کند لحظه ای بعد دست مدیوم «واسطه» که قلم را در دست دارد به حرکت می آید و بدون دخالت یا تمایل او با سرعت چیزهائی را که لازم هست و مورد سوال می باشد می نویسد.

 

این در واقع دست روح هست که به مدیوم تسلط دارد حتی گاهی نگارش به زبانی نوشته می شود که مدیوم آنرا نمی داند. در اینجا هم جریان به صورت سوال و جواب اولی شفاهی دومی کتبی انجام می گیرد.

 

۴- در حال خلسه «غش» – در این حال و سیط «مدیوم» دچار حالت مخصوصی می گردد مثل غش و از خود بیخود شدن وبیهوشی … که شباهت به خواب مغناطیسی دارد و وی را از این حالت حتی بزور و عنف هم نمی توان خارج تولید.

 

در این وضع روحی که خواهان ارتباط و احضار هست بطور موقت به بدن مدیوم وارد می شود و این روح از دستگاه صوتی مدیوم بهرهگیری می کند و به زبان او سخن می گوید و حاضران سخنانش را می شنوند.

برای دست یابی به چنین حالتی حضار در یک اطاق در بسته مجهز به چراغهائی که یکی نور سفید و دیگری قرمز دارد جمع می شوند در حالی که در قسمتی تاریک موسیقی نواخته می شود تا مدیوم به «بیخودی» فرو رود. وقتی روحی که بر مدیوم مسلط شده به زبان و با دهان او به سخن می آید آهنگ موسیقی را متوقف می کنند

 

و چراغ روشن می شود. حاضران خاموش می مثل و وقتی روح اطاق را ترک می کنند باید چراغ سفید روشن شود. شرکت کنندگان در سکوت کامل می مثل تا بدون دخالت انها مدیوم بهوش بیاید و به حال عادی باز گردد در این حالت مدیوم می تواند به زبان های گوناگون تکلم کند و در سخنانش و یا نوشته هایش – آثار ادبی مهم و اصطلاحات ارزنده علمی می آید در حالی که ممکن هست اصولا سواد نداشته باشد.

 

در مورد بیماران اصطلاحات مخصوص پزشک را بکار می برد و قادر هست به علاج روحی مریضی که در جلسه حضور دارد یا غایب هست بپردازد.

این نوع تماس از بهترین انواع آن هست زیرا روح بعد از بیهوشی مد یوم بوسیله اکتو پلاسم یک « ماسک » در صورتش و بخصوص در نواحی دهان مادیش پدیدار می شود و آنرا می پو شاند و« ارتعاش صوتی» در این قسمت موجب می شود که صدایش به گوش حاضران برسد.

 

 

۵- تجسد کامل- در این وضع پس از بیهوشی « حالت خلسه » مد یوم و انتشار اکتو پلاسم کافی از او روح می تواند تجسد یابد یعنی شکل بگیرد در ست مثل بدن انسان این روح تجسد یافته که تصور میکردد لباس به تن دارد در کنار حاضران می نشیندوبا آن ها گفت و گو می پردازد.

به گزارش ایران ناز درست مثل انسان زنده یا کسی که مجددا به دنیا آمده وفتی نیروی اوکاهش می یابد جسمش بتدریج به تحلیل می رود تا مخفی شود. اگر یکی از حاضران دست این روح را بدست گیرد کم کم ذوب می شود تا انیکه بکلی نا پدید گردد.

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ | بازدید: 4 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران