خانه » زناشویی » وقتی مردان در خانه گوشه گیر و منزوی می شوند

برگزیده های سایت

اس ام اس ادبی عاشقانه و ناب برای شما ۳۱ عکس برای پروفایل محرم عکس های بازیگران و چهره ها مشهور این روزها (۳۳۶) عکس های بازیگران و چهره های جنجالی (۳۳۵) عکس های بازیگران و ستاره های سلبریتی (۳۳۴) عکس های بازیگران و چهره های سلبریتی (۳۳۳) علی حاتمی، سوته‌دلِ سینمای ایران آنجلینا جولی درباره تنها بودنش درد دل کرد قدکوتاه ترین زنان بازیگر زیبای هالیوودی را بشناسید خانم مجری مشهور که ۱۰ سال ممنوع التصویر است آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد از بازیگران و چهره های مشهور چه خبر؟ عکس های مدلینگ جنیفر لارنس برای برند دیور عصبانیت شدید مهناز افشار در سانسور عاشقانه جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی بیماری فلج صورت آنجلینا جولی پس از طلاق حاشیه های جنجالی ازدواج مجدد بازیگران ایرانی ازدواج شهردار با تمساح! + عکس آزار جنسی دختران ورزشکار تیم ملی جنجال جایزه گذاشتن داعش برای سر دختر ایرانی + عکس
  • فان روز
  • اخبار
  • اسرار خانه داری
  • اخبار حوادث
  • بازار
  • اخبار ورزشی

وقتی مردان در خانه گوشه گیر و منزوی می شوند

مجموعه : زناشویی
وقتی مردان در خانه گوشه گیر و منزوی می شوند

وقتی مردان در خانه گوشه گیر و منزوی می شوند 

بانو ها در خانه باید مراقب رفتارهای همسران خود باشند، به ویژه اوقاتی که وی گوشه گیر و منزوی شده که حتماً باید خاطر ریشه یابی شود. یکی از مشکلاتی که اغلب زنان از آن گله مندند سکوت و انزوای مردان به هنگام بازگشت از محل کار به خانه هست.

حق وردی روانشناس و مشاور در صحبتی اظهار داشت: برخی مواقع زوج ها با وجود این که در کنار یکدیگر زندگی میکنند اما رفتار آنها نسبت به یکدیگر امثال دو فرد اجنبی هست و روابط عاطفی سردی دارند زیرا هر یک در طول روز سرگرم کار و مشغله روزمره خود میباشند و فرصت کافی را برای با هم بودن ندارند.

وی ادامه داد: دوست داشتن و احساس ارزشمند بودن از جمله موضوعاتی هست که برای مردان اهمیت دارد، از این جهت زنان باید کوشش کنند تا وقت بیشتری را به همسر خود اختصاص دهند و حتی برای نیم ساعت هم که شده در طول شبانه روز با همسر خود صحبت کنند.

حق وردی افزود: برخی از مردان بعد از بازگشت از محل کار خود به خانه منزوی و گوشه‌گیر می شوند و غالبا این رفتار آنها ناشی از دشواری های و مسایل محیط کارشان هست و صحبت کردن درمورد دشواری های کاری برای مردان کاری سخت و دشوار هست و بردباری این شرایط برای زنان کار راحتی نیست.

این روانشناس و مشاور گفت: تغییراتی مثل سکوت، انزوایا عصبی شدن در مردان علامت هایی هست که باید جدی گرفته شوند و در این شرایط زنان باید بدون سرزنش و نصیحت کردن و در یک موقعیت مناسب زمانی و مکانی به آرامی سر صحبت را با وی باز کنند و دشوار همسر خود را جویا شوند.

حق وردی در اتمام پافشاری کرد: نباید انتظار داشت همه ی افراد از نظر اجتماعی شبیه به یکدیگر عمل کنند و به اندازه هم اجتماعی باشند، فردی که از نظر شخصیتی آرام و درون گرا هست و کمتر با دیگران رابطه برقرار میکند را نباید اجتماع گریز یا دچار اضطراب تلقی کرد، زیرا تفاوت‌های فردی بین انسان‌ها مساله ای هست که هویت و شخصیت افراد را تعریف میکند و این تفاوت ها تا زمانی که باعث ناراحتی یا افت عملکرد فرد نشوند، جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ | بازدید: 30 بازدید | توسط: python
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

گوناگون

تازه های معرفی نرم افزار اندروید

تازه های دنیای بازیگران